Kamu Haberleri

Tarım Bakanlığı 5 Bin Personel Alım İlanı Ne Zaman Yayımlanacak?

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesine 5 bin personel alımı yapılacağı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından duyuruldu. 

Tarım Bakanı Pakdemirli katılmış olduğu bir televizyon programı kapsamında yapmış olduğu konuşmasında müjdeli haberi adaylara verdi. 

Tarım Bakanlığı bünyesine 5 bin personel alımı yapılacağının açıklanmasının ardından akıllara ilk gelen soru ilanın ne zaman yayımlanacağı sorusu. Kamuilanlari.com olarak haberimizde değerlendiriyoruz. 

TARIM BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yapmış olduğu açıklamalarında Orman Bakanlığı bünyesine yapılacak alımları değerlendirdi. Orman Muhafaza Memuru, Orman Mühendisi, Memur ve Şoför alımı yapılacağını açıklayan Pakdemirli konuşmasında alımlar için Maliye Bakanlığı ile görüşme olacağını söyledi. 

Tarım Bakanı Pakdemirli tarafından yapılan bu açıklamaların ardından ilanın yayımlanma zamanına dair değerlendirmelerimizi sizinle paylaşıyoruz. 

Eğer yerel sçeim sonrası kabinede özellikle Tarım ve Maliye Bakanlıklarında değişiklikler olursa Tarım Bakanlığı personel alım ilanı ileri bir tarihe sarkabilir. Ancak kabine değişikliği olmazsa Bekir Pakdemirli görevine devam ederse ilanın Nisan ayı sonu Mayıs ayı gibi yayınlacağını öngörüyoruz. 

Kamuilanlari.com olarak söz konusu personel alımları ilan edildiği anda sizlere anında duyuracağız. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir