Kamu Haberleri

TCDD’den 356 Personel Alımı Sözlü Sınav Tarihleri Açıklandı

TCDD Genel Müdürlüğü bünyesine gerçekleştirilecek olan personel alımlarına dair süreç işliyor. İlana başvuruda bulunan ve başvuruları kabul edilen adaylar mülakat işlemleri için evrak teslimi yapmışlardı. 

Evrak teslimi yapan adaylar için kurum yeni bir duyuru yayımlayarak sınava katılacak adayların listelerinin ve sözlü sınav tarihlerinin açıklandığını açıkladı. 

TCDD TARAFINDAN YAPILAN DUYURU

TCDD Genel Müdürlüğü yapmış olduğu basın açıklamasında alım yapılacak kadroları hatırlattı. Bu kadrolara başvuruda bulunan adaylardan sözlü sınav katılacak adayların belli olduğunu duyuran kurum sözlü sınavların Temmuz ayının son on günü ile Ağustos ayının başında yapılacağını açıkladı. 

TCDD Genel Müdürlüğü Tarafından Yayımlanan Duyuru

Teşekkülümüz işyerlerine alınacak 86 Tren Teşkil İşçisi, 42 Demiryolu Yol Yapım, Bakım ve Onarım Makinesi Operatörü, 188 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı ve 40 Liman Vinç Operatörü (Rtg ve Ssg) için İşkur’ca gönderilen listede bulunarak, istenilen evrakları teslim edip başvurusu kabul edilen adayların sözlü sınavı TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/Ankara Adresinde Aşağıda Belirtilen Tarih ve Saatte Yapılacaktır.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir