Kamu Haberleri

TCDD’den KPSS’den 2019/1 Merkezi Atama Duyurusu

ÖSYM Başkanlığı’nın 2019/1 KPSS merkezi atama tercih sonuçlarını açıkladı. ÖSYM Başkanlığı tarafından açıklanan sonuçların TCDD Genel Müdürlüğü de söz konusu atamalara dair bir duyuru yayımladı. 

Kurum bünyesine ataması yapılan personellerin bundan sonraki süreçte hangi işlemleri yapacaklarını açıklayan kurum duyurusunda ayrıca evrak teslimi için bilgi verdi. 

TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ATAMA DUYURUSU

TCDD Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda, ataması yapılan adayların aşağıda yer alan evrakları kurum bünyesine teslim etmeleri gerektiği açıklandı.

TCDD gerekli olan evrakları, Sağlık Raporu, Renk Muayenesi (İshihora testi yapılmış), Görme dereceleri (sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş), Tarama testi (Uyarıcı ve uyuşturucu maddeler için sonucun negatif olması gerekir), 2 Adet Noter Tasdikli Diploma Örneği, 2 Adet Ortaöğretim Diploma Örneği veya Okuldan Alınan Belge, 2 Adet Terhis Belgesi, 2 Adet Tasdikli Nüfus Cüzdanı Örneği, 2 Adet YDS Sonuç Belgesi 2 Adet Hizmet Belgesi, Adres Beyanı, Son 6 ay içinde çekilmiş 6 Adet Fotoğraf, 2 Adet Adli Sicil Kaydı, 2019-1 KPSS Yerleştirme Sonuç Belgesi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması olarak açıkladı.

Ataması yapılan adaylar bu evrakları 30 Temmuz tarihinden itibaren 23 Ağustos tarihine kadar kurumun İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü bünyesine şahsen yapacaklar. Bu konuda bir de uyarıda bulunan TCDD şu açıklamada bulundu. 23 Ağustos 2019 tarihi mesai bitiminden sonra ve/veya posta yoluyla yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir