Kamu Haberleri

Trafik Enstitüsü Ulaşım Güvenliği ve Güvenlik Bilimleri Öğrenci Alım İlanı Yayımlandı

Polis Akademisi Başkanlığı’nın kurumsal internet sitesi üzerinden öğrenci alım ilanı yayımladı. 

Güvenlik Bilimleri Enstitüsü ve Trafik Enstitüsü Ulaşım Güvenliği ve Yönetimi alanlarında yapılacak öğrenci alımlarına dair bilgi veren kurum bu konuda tüm detayları ile paylaştı. 

Polis Akademisi Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan öğrenci alım ilanına ilişkin tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

GÜVENLİK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ÖĞRENCİ ALIMI

Güvenlik Bilimleri Enstitüsü öğrenci alımına ilişkin yayımlanan duyuruda, 

2019-2020 eğitim-öğretim yılı güz döneminde tezli yüksek lisans ve doktora programlarına öğrenci alımı yapılacağı duyuruldu. Bu kapsamda bu alımlara ilişkin kontenjan bilgileirni kamuoyu ile paylaşan kurum başvurulara dair bilgi verdi. Bu programlar için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 17 haziran ile 5 Temmuz tarihleri arasında yapacaklar. Başvurular şahsen yapılacak olup her aday Güvenlik Bilimleri Enstitüsünde sadece bir lisansüstü programa başvuru yapabilir.


TRAFİK ENSTÜTÜSÜ ULAŞIM GÜVENLİĞİ VE YÖNETİMİ ÖĞRENCİ ALIMI

Trafik Enstitüsü Ulaşım Güvenliği Ve Yönetimi öğrenci alım ilanında adaylara yönelik yapılan açıklamada aşağıda yer alan bilgiler verildi. 

Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı öğrenci alım duyurusunda, Ulaşım Güvenliği ve Yönetimi alanında toplam 30 öğrenci alımı yapılacğaını bildirdi. Alımların 2019-2020 eğitim-öğretim yılı güz döneminde Ulaşım Güvenliği ve Yönetimi tezli yüksek lisans programına olacağı bilgisini veren kurum başvuruların 17 Haziran tarihinde başlayacağını ve 5 Temmuz tarihinde sona ereceğini bildirdi. Başvurular yine Polis Akademisi Başkanlığı’na şahsen yapılacak. 

Söz konusu öğrenci alım ilanına dair tüm ayrıntıları Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Polis Akademisi Başkanlığı’nın web sitesi için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir