Kamu Haberleri

Vakıfbank’tan Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Duyurusu

Vakıfbank geçtiğimiz dönemlerde yayımladığı bir duyuru ile bankanın ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağını ilan etmişti. 

Banka söz konusu personel alımlarına dair yeni bir duyuru yayımladı. 

VAKIFBANK’TAN MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIM DUYURUSU

Vakıfbank tarafından yayımlanan Müfettiş Yardımcısı alım duyurusunda, Müfettiş Yardımcılığı için başvuruda bulunan ve başvurusu kabul edilen adayların sınava girecekleri hatırlatıldı. Adayların sınava girebilmeleri adına yapmaları gereken işlemlere dair bilgi veren Banka başvuru ücretlerinin geri alınmasına dair de bilgi verdi. 

Bu çerçevede Vakıfbank’ın kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden yayımladığı basın açıklaması ve basın açıklamasında yer alan tüm ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

Müfettiş Yardımcılığı Sınavı için başvurusu kabul edilen adaylara e-posta ile bildirim yapılmıştır. Başvurusu kabul edilen adaylar, 22.04.2019 tarihinden itibaren Boğaziçi Üniversitesi’nin http://sinav.boun.edu.tr internet sitesinden T.C. Kimlik numaralarını girerek Sınav Giriş Belgelerini temin edebilirler. Sınav başvurusu kabul edilmeyen veya sınav ücretini ödemesine rağmen süresi içerisinde başvurusunu gerçekleştirmeyen adaylar ile hatalı ödeme yapan kişiler, 16.04.2019 tarihinden itibaren yatırmış oldukları sınav ücretini şubelerimizden iade alabileceklerdir.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir