Kamu Haberleri

YÖK Görevde Yükselme Sınavı Yeniden Açıldı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2019 yılı Görevde Yükselme ve/veya Unvan Değişikliği Merkezi yazılı sınavına dair açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda kurum bazında kadro listelerini açıklayan YÖK sınav tarihini ve kadro listelerini açıkladı. 

YÖK tarafından yayımlanan 2019 Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı detaylarını sizlere aktarıyoruz.

YÖK GÖREVDE YÜKSELME SINAVI

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) resmi web sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda, Yükseköğretim üst kuruluşları ile yükseköğretim kurumları personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliği uyarınca görevde yükselme ve/veya unvan değişikliği merkezi yazılı sınavına ilişkin kurum bazında kadro listesi ilan edildi. 

Bu listelerde yer alan kadrolara göre 2019 Görevde Yükselme Sınavına katılım sağlayacak personeller ilgili kurumlara başvurularını 23 Ocak tarihine kadar yapabilecekler. 

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından yayımlanan yükseköğretim kurumları personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği merkezi yazılı sınavına ilişkin kadroları görüntülemek için TIKLAYINIZ

2018 YILINDA İPTAL EDİLMİŞTİ

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından 13 Temmuz 2018 tarihinde alınan bir kararla Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı iptal edilmişti. 

Kamu Haberlerinden anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir