Personel Alımı

Kamu hastanesine hemşire ve sağlık teknikeri alımı yapılacak!

Kamu üniversitelerinden olan Adnan Menderes Üniversitesi hastanesine farklı hemşire ve farklı branşlardan sağlık teknikeri alımı yapılacak. Toplamda 74 adet sağlık personeli alımı yapılacak olup, başvurular 12 Ekim 2020’de sona ermektedir. Peki, kamu hastanelerine alınacak sağlık personelleri için aranılan şartlar nelerdir? Personel alımı başvuruları nereye nasıl yapılacak? Tüm detaylar bu haber içeriğinde…

Kamu kurum ve kuruluşlarına sağlık personeli alımları devam ediyor. Kamu kurumlarından olan Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, kendi bünyesinde bulunan hastaneye toplam 74 sağlık personeli alımı yapacak.
Hemşire ve farklı branşlardan sağlık teknikeri branşlarından personel alımı yapacak olan Adnan Menderes Üniversitesi, yayınladığı ilan detaylarında şu bilgilere yer verdi.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Üniversitemiz Hastanesinde (giderleri Özel bütçeden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere ilan içeriğinde belirtilen pozisyonlarda sözleşmeli personel alınacaktır.

Resmi ilan üzerinden hangi branşlardan, hangi mezuniyet şartlarında kaç sağlık personeli alımı yapıldığını görüntülemek BURAYA TIKLAYINIZ.

BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ:

Personel alımı başvuruları başlamış olup 12 Ekim 2020 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını www.adu.edu.tr web adresinde bulunan Başvuru Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü Zemin Katta bulunan 4/B Başvuru Ofisine (Kepez/AYDIN) şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Posta yoluyla yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecek olup, noter vekaleti ile yapılacak başvurular ise kabul edilecektir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

İSTENEN BELGELER;

1) Başvuru Formu (www.adu.edu.tr adresinden temin edilecektir.)
2) 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi
3) Öğrenim Belgesi
4) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
5) 1 Adet Resim

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ

Başvuracak adayların aranılan niteliklerde belirtilen şartları ve çalışma sürelerini; çalışmış oldukları kurumun antetli kağıdı ile Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü, Başmüdürlük veya Başhekimlik tarafından ıslak imza ve kaşe ile onaylanmış yazı ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü ile belgelendirilmesi gerekmektedir. Ayrıca istenen sertifika/belgelerin üzerinde tarih olması ya da ekinde tarihi belirten ayrı bir yazı ile belgelendirilmesi zorunludur. İlan başvuru süresi içinde alınan sertifika/belgeler geçerli kabul edilmeyecektir.

İlgili Makaleler