Personel Alımı

Kamu kurumuna 146 güvenlik görevlisi, hasta bakım elemanı ve temizlik personeli alımı gerçekleştirilecek!

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü 146 güvenlik görevlisi, hasta bakım elemanı ve temizlik personeli alımı gerçekleştirilecek. En az ilköğretim ve lise mezunlarının başvuru yapabileceği belirtilen ilanda son başvuruların 8 Haziran 2020 tarihine kadar yapabileceği açıklandı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne hastanede çalıştırılmak üzere personel alımı gerçekleştirileceği açıklandı. KPSS şartsız alım yapacak olan kurum kadroya seçilenleri kura yöntemi ile belirleyecek.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

Kamu kurumunda güvenlik görevlisi, hasta bakım elemanı ya da temizlik personeli olarak çalışmak isteyen adaylar başvurularını 3 Haziran 2020 ile 8 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleştirebilecekler. Adaylar başvuru işlemlerini Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden tamamlayabilirler.

BAŞVURU ŞARTLARI

GÜVENLİK GÖREVLİSİ

En az ortaöğretim mezunu ve 18-30 yaş arasında olmak.

İlan tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak

5188 sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

Adayın görevini yapmasına engel sağlık sorunu (ruhsal-fiziksel) olmaması,

Üniversite ile Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinin (Üniversite Hastanesi) tüm birimleri, iç veya dış mekanda çalışmaya sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmadığın belgelendirmek

Erkeklerde 170 cm, kadınlarda 160 cm’den kısa boylu olmamak, Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10’dan fazla, 15’den az olmamak

TEMİZLİK GÖREVLİSİ

En az İlköğretim mezunu ve 18-30 yaş arasında olmak.

İlan tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak

Adayın görevini yapmasına engel sağlık sorunu (ruhsal-fiziksel) olmaması.

HASTA VE YAŞLI BAKIM ELEMANI İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak

18-30 yaş arasında olmak.

İlan tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak

Adayın görevini yapmasına engel sağlık sorunu (ruhsal-fiziksel) olmaması.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHİ

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 03-08 Haziran 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden online olarak veya Çalışma ve İş Kurumu Tokat İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezlerine şahsen başvuru yapabilirler.

İLAN TAM METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler