Personel Alımı

100 Kamu Personeli İlanı: En Az İlkokul Mezunu İşçi 60 KPSS İle Memur Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi, Türkiye İş Kurumu üzerinden çeşitli meslek alanlarında personel alımı yapacağını ilan etti. 

İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanları sayfası üzerinden yayımlanan duyuru detayları, açık kadro bilgileri ve ilanlara ilişkin tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

100 PERSONEL ALIMI İÇİN YENİ İLAN

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre İstanbul Teknik Üniversitesi 5 farklı kadroda personel alımı yapacak. 

Bu alımlarda toplam 100 personel istihdamı sağlayacak olan kurum şu pozisyonlarda personel ihtiyacı olduğunu duyurdu. 

* Güvenlik Görevlisi: 10 personel alımı yapılacak.

* Temizlik Personeli: 55 personel alımı yapılacak.

* Aşcı: 21 personel alımı yapılacak.

* Bahçıvan: 4 personel alımı yapılacak.

* Bulaşıkçı (Stevard): 11 personel alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanları için İstanbul Teknik Üniversitesi belirli koşullar yayımladı. Başvuru kılavuzunda her bir kadro için ayrı ayrı belirlenen bu başvuru koşulları öğrenim, deneyim ve yaş gibi gibi koşullardan oluşuyor. 

Güvenlik Görevlisi Alımı

Önlisans ve Lisans Mezunları için KPSS’den 60 Olmak, Lise mezunları için KPSS şartı yok

5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak, Yabancı dil bilgisi (İngilizce ) az seviyede olmak, 3 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek B sınıfı ehliyet sahibi olmak, Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, KPSS P93 puan türünden enaz 60 puan almış olmak.

Aşçı Alımı

Aşçılık ve yemek hazırlamayla ilgili mesleki bilgisi bu konuda eğitim veren okulların ilgili bölümlerinden mezun olmak veya mesleki eğitim merkezlerinden ustalık belgesine sahip olmak ya da 3 yıl süre ile bu işi yaptığına dair bonservis belgesine sahip olmak

Bahçıvan Alımı

Bahçıvanlık görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, Bahçe makinalarını kullanabilmek, Bahçe işlerinde 2 yıl tecrübeli olmak ve bunu belgelemek

Bulaşıkçı Alımı

Bulaşıkçılık görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak. Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak, Hijyen eğitim belgesine sahip olmak Çalışacağı işe sağlık yönünden uygunluğunu sağlık raporu ile belgelendirmiş olmak.

Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, B sınıfı ehliyete sahip olmak, ihtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum gösterecek

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alımları için başvuru İŞKUR üzerinden yapılacak. Adaylar İŞKUR kamu grubu personel alım ilanları üzerinden ilanlara ulaşıp başvuru yapabilecekler. 

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ (bağlantıya tıklayı, açılan sayfada işyeri türünü kamu yapın ve ara butonuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir