Personel Alımı

171 Kamu Personeli Alım İlanı DPB ve Resmi Gazete’de Yayımlandı

Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu kapsamda kamu kurumları tarafından geçtiğimiz günlerde kendilerine ait interne siteleri üzerinden duyurulan alım ilanları DPB ve Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu ilanlara dair detaylar şu şekilde,

OGM, RTÜK VE SAYIŞTAY PERSONEL ALIM İLANLARI

DPB ve Resmi Gazete’de  yer alan; Orman Genel Müdürlüğü (OGM), Sayıştay Başkanlığı ve Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) personel alım ilanlarına dair kadro detaylarını sizlere tekrar hatırlatıyoruz.

OGM 66 Memur ve Mühendis Alım İlanı

Orman Genel Müdürlüğü’nce yayımlanan personel alım ilanına göre kurum iki farklı pozisyonda personel alımı yapacak. 20 Orman Muhafaza Memuru ile 46 Orman Mühendisi alımı yapacak kurum 66 personel istihdamı gerçekleştirecek. 

RTÜK 60 Personel Alım İlanı

RTÜK tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre kurum; Üniversitelerin en az dört yıllık öğrenim veren fakülte veya yüksekokulları ile denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurtdışındaki eğitim kurumlarının yukarıda sayılan bölümlerinden mezun olan adaylar arasından 60 personel alımı yapacak. Alımlar Üst Kurul Uzman Yardımcısı pozisyonlarına yapılacak.

Sayıştay 45 Denetçi Yardımcısı Alım İlanı

Sayıştay Başkanlığı ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere 45 Denetçi Yardımcısı alımı yapacak. Alımlara Hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçi veya yurtdışındaki en az dört yıllık fakülte veya yüksekokullardan birini bitirmiş olan adaylar başvuruda bulunabilecek. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

DPB ve Resmi Gazete’de  yer alan; Orman Genel Müdürlüğü (OGM), Sayıştay Başkanlığı ve Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) personel alım ilanı kadrolarını sizlere aktardık. 

Söz konusu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sayıştay Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) personel alım ilanı için TIKLAYINIZ
 

DPB ve Resmi Gazete’de yayımlanan personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir