Personel Alımı

25 Şehir, 37 İlçe İçin 51 Ayrı Belediye Personeli Alım İlanı! İl İl Sıralı Liste

Belediye Başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanları yeni gün ile birlikte güncellendi. Yayımlanan bu belediye personeli alım ilanlarında yer alan tüm ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

* Belediye Personeli alım ilanı yayımlayan belediye başkanlıkları, 

* Alım yapılacak şehirlerin listesi,

* İlanlara İŞKUR üzerinden görüntüleme ve

* İŞKUR üzerinden yapılacak olan bu alımlara başvuruların nasıl yapılacağına dair detayları sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

KPSS Şartsız belediye personeli alımı yapacağını açıklayan çok sayıda belediye bulunuyor. Bu belediyeler 25 farklı şehirde bulunuyor. Ayrıca bu şehrilerin ilçelerine de alımlar yapılıyor. 

Yayımlanan 51 farklı alım ilanında yer alan açık şehirler,

Diyarbakır, Tekirdağ, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Samsun, Konya, Mersin, Kayseri, Çanakkale, Bartın, Erzurum, Denizli, Eskişehir, Karaman, Yalova, Muğla, Osmaniye, Adana, Aydın, Batman, Elazığ, Kastamonu, Sivas ve Ankara

ALIM YAPACAK BELEDİYE BAŞKANLIKLARI

Kamu personeli alımı yapacağını ilan eden belediye başkanlıklarının listesi şu şekilde,ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan 25 farklı şehir için yayımlanan belediye personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için çok sayıda açık kadro bulunuyor. 

En az İlkokul mezunu belediye işçisi, en az lise mezunu belediye memuru alım ilanı yayımlayan kurumlar onlarca pozisyon için alım yapacaklar. 

Alım yapılacak kadrolar arasında, büro memuru, büro işçisi, evrak personeli, vezne ve muhasebe memurları, halkla ilişkiler personeli, idari işler personelleri, mühendis, teknisyen, tekniker kadroları, şoför, güvenlik kadroları bulunuyor.

Bu kadrolara ek çok sayıda işçi pozisyonu içinde alım ilanı bulunuyor.  Beden işçisi, inşaat işçisi, saha personelleri, hizmet sektörü işçileri, temizlik ve bakım personelleri alımları yapılıyor.

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediye memuru ve belediye işçisi kadroları için yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Bu koşullar alım yapılacak kadro ve alım yapılacak belediyeye göre değişiyor. 

Genel Olarak Bu Koşullar

İlanlara başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ilk şart. Bunun yanında kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak diğer önemli şartlar.

Adayların ayrıca işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlarının olumlu sonuçlanması ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak) gerekiyor. 

BAŞVURULAR ŞAHSEN YAPILACAK

Belediye personeli alımları için yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını şahsen yapacaklar. Belediyeler ilan metinlerinde evrak listesi belirliyorlar. Adaylar bu evrakları temin ettikten sonra başvurularını yapacaklar. 

BAŞVURU SÜRECİNE DİKKAT

Belediye personeli alım ilanlarında en önemli husus başvuru süreci. Çünkü belediyeler yayımladıkları ilanlarında başvuru süreci bir veya iki günlük süreler tanıyorlar. 

İlanlara ulaşmak için kullanabileceğiniz bağlantı adresi TIKLAYINIZ

Belediye Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir