Personel Alımı

28 Üniversiteye 570 Akademik Personel Alım İlanı DPB’de Yayımlandı

Üniversiteler ilgili fakültelerinde görevlendirmek üzere çeşitli alanlarda çok sayıda akademik personel alım ilanı yayımlıyorlar. 

Üniversiteler tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanları sürekli olarak güncelleniyor. Kamuilanlari.com olarak bu haberimizde halen başvuru süreci devam eden akademik personel alım ilanlarını sizlere aktarıyoruz. 

AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANLARI

Yayımladıkları alım ilanları ile akademik personel alımı yapacağını ilan eden 28 farklı üniversite bulunuyor. Bu üniversiteler listesini aşağıda aktarıyoruz. 

Amasya Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Yozgat Bozok Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Fırat Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, Yalova Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Munzur Üniversitesi, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve Galatasaray Üniversitesi. 

AKADEMİK PERSONEL KADROLARI

Yukarıda yer alan üniversiteler tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanlarında Doçent, Doktor Öğretim Üyesi ve Profesör alımları yapılıyor. 

İlanlar için Devlet Personel Başkanlığı’nın iş ilanları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir