Personel Alımı

29 Şehir İçin 81 KPSS’siz Belediye Memuru ve Belediye İşçisi Alım İlanı Yayımlandı

Kamu İlanları olarak belediye personeli alım ilanlarını sizlerle çok kısa aralıklarla aktarıyoruz. Bunun nedeni belediye personeli alım ilanları için belirlenen başvuru sürecinin çok kısa olması. 

Belediye memuru ve belediye işçisi alımı için yayımlanan ilanlar genellikle bir iki günlük başvuru süreci ile yayımlanıyor. Bu kısa aralıklı başvuru süreçleri nedeniyle ilanlar sürekli yenileniyor. Yenilenen ilanlar farklı şehirler veya ilçeler için adaylara duyuruluyor. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza hafta sonu itibariyle yenilenen personel alım ilanlarını derledik. İşte o alım ilanları. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Belediye personeli alımı için yayımlanan personel alım ilanları onlarca şehir için yayımlandı. Ancak bu ilanların tamamı belediyeler tarafından duyurulmadı. Bu ilanların bir bölümü belediyelere bağlı birimler, il özel idareleri, bakanlıkların yerel alt birimleri ve vakıflar gibi kurumlar tarafından yayımlandı. 

Bu kapsamda ilanların kimler tarafından yayımlandığını aşağıda yer alan görseller üzerinden inceleyebilrsiniz.

ŞEHİRLERİN LİSTESİ

Belediye personeli alımı için ilan yayımlayan belediyelerin bulundukları şehirlerin listesini sıra sıra sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte belediye memuru ya da belediye işçisi alımı yapacağını açıklayan kurumların bulundukları şehirler. Bu illerin bazıları merkez için olurken bazıları ilçeler adına yayımlandı. 

O İller;

Aydın, Mersin, Çankırı, Burdur, İstanbul, Çanakkale, Kocaeli, Ankara, Tekirdağ, Muğla, Adıyaman, Niğde, Zonguldak, Trabzon, Kırklareli, Bursa, Zongukdak, Manisa, Antalya, İzmir, Yalova, Konya, Aksaray, Afyonkarahisar, Antalya, Adana, Ordu, Kastamonu, Kırıkkale,

Alım Yapacak Kurumlar ve Yayımlanan 71 İlan
KADROLARA DAİR BİLGİLER

Belediye personeli alım ilanlarında genel kadroların dışında çok sayıda özel kadro için bile personel alım ilanları bulunuyor. Bazı belediyeler ilanlarında çok ilginç meslekler için personel alımı yapacaklarını duyuruyorlar. 

Genel ifadelerle bu belediyeler tarafından yayımlanan ilanları ve kadroları sizlere aktarıyoruz.

Belediye memuru kadroları arasında Büro Memuru, Tahsildar, İdari İşler Memuru, Yönetici kadroları, Vezne Memuru, Şoför, Mühendis kadroları, tekniker kadroları, teknisyen kadrolar Güvenlik Memuru, Ofis Memuru eğitmen, sağlık memuru, öğretmen pozisyonları bulunuyor.

Belediye işçisi kadroları arasında hizmetli destek personeli , temizlik personeli, çöp toplama işçisi, park bahçe personeli, inşaat işçisi, garson, komi, beden işçisi, çöp toplama işçisi, hizmet personelleri garson, komi, çaycı, şoför, iş makinesi operatörleri, büro ofis işçileri, kadroları pozisyonları bulunuyor.

İLANLARA BAŞVURULAR ŞAHSEN

Belediye personeli alım ilanlarına aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz. Haberimizin başında belirttiğimiz gibi ilanlar 1 2 günlük sürelerle duyuruluyor. Adayların ilan edilen başvuru süreci içerisinde başvurularını şahsen yapması gerekiyor.

Memur ve işçi alımı için ilan yayımlayan belediyeler TIKLAYINIZ

Belediye Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir