Personel Alımı

3 Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Belediye Personeli Alıyor

Belediye Başkanlıkları yayımladıkları ilanlar ile belediye personelia alımı yapacaklarını duyurdular. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan belediye personeli alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. İşte alım yapacak belediye başkanlıkları ve alım yapılacak kadro bilgileri.

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile belediye personeli alımı yapacağını ilan eden 3 Belediye Başkanlığı 3 farklı şehirde bulunuyor. Çanakkale, İzmir ve İstanbul’da yer alan belediyelerin yayımladığı ilanlar. 
 
Söz konusu ilanlara göre İzmir Ödemiş Belediyesi, İstanbul Beykoz Belediyesi ve Çanakkale Karabiga Belediyesi.

ALIM YAPILACAK KADRO DETAYLARI

Yukarıda yer alan belediyeler tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre, söz konusu bu belediyeler şu alanlarda personel istihdamı yapacaklar. 

İzmir Ödemiş Belediyesi: Güvenlik Görevlisi, Büro Elemanı, İş Makinesi Operatörü, Cankurtaran, Beden İşçisi. 

İstanbul Beykoz Belediyesi: Sosyal Hizmet İşleri Koordinatörü, Büro Personeli, Eğitim Destek Elemanı, Grafiker, Organizsyan Koordinatörü, Bilgi İşlem Personeli, Orman ve Ziraat Mühendisi.

Çanakkale Karabiga Belediyesi: Güvenlik Personeli ve Mutfak Personeli.

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediye Personeli alım ilanına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURULAR BELEDİYELERE ŞAHSEN YAPILACAK

İlan edilen kadrolara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan belediyelere şahsen yapacaklar. Adaylar ilan metinlerine aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ulaşabilirler. 

İlan Metinlerine Ulaşmak için; 

İstanbul Beykoz Belediyesi 1 personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Beykoz Belediyesi 1 personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İzmir Ödemiş Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Çanakkale Karabiga Belediyesi 1 personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Belediye Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir