Personel Alımı

32 Kadroda KPSS’siz Belediye İlanı: İlkokul, Lise ve Üniversite Mezunu İşçi ve Memur Alımı Yapılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak faaliyet gösteren belediye birimi İzmir İzenerji, personel alım ilanı yayımladı. 

26 Ağustos ile 29 Ağustos tarihleri için ilan edilen belediye personel alım ilanında çok sayıda meslek grubundan personel ihtiyacı duyulduğu bildirildi. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar şunlar.

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan belediye personeli alım ilanında her öğrenim seviyesinden mezun adaylar için ilanlar bulunuyor.

Bu ilanlarda yer alan bilgilere göre en az ilkokul ve lise mezunu adaylar belediye işçisi alımı yapacak olan İzmir İzenerji bunun yanında lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından belediye memuru alımları olacak. 

İşte ilan metninde yer alan o kadrolar;

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Söz konusu personel alım ilanında yer alan açık kadrolar;

Çağrı Operatörü, Çocuk Gelişimcisi, Dalgıç, El Sanatları Eğitmeni, Elektrik Elektronik Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Elektronik ve Otomasyon Teknikeri, Büro Personeli, Bilgisayar Teknisyeni, Bahçe Bakım Elemanı, İş Makinesi Operatörü, Veterine Sağlık Teknikeri, Vasıfsız İşçi, Tır Şoförü, Temizlik Personeli, Tarım Teknikeri, Şoför, Spor Eğitmeni, Sosyolog, Sosyal Hizmet Uzmanı, Sekreter, Antrenör, Mütercim Tercüman, İnşaat Ustası, İnşaat Teknikeri, Hemşire, Hayvan Bakıcısı, Grafik Teknikeri, Fizyoterapist, Evrak Dağıtım Personeli, Harita Teknikeri, 

BAŞVURU ŞARTLARI

Belediye birimlerine yapılacak olan memur ve işçi alım ilanları için adayların aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak diğer önemli şartlar. 

İLANA BAŞVURU İŞLEMLERİ ELEKTRONİK YAPILACAK

İzmir İzenerji tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını kurumun internet üzerinden yapacaklar. Kurumun ilan metninde belirttiği bağlantıya özgeçmişlerini yollayacak adaylar başvurularını elektronik tamamlayacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir