Personel Alımı

43 Şehir ve 60’dan Fazla İlçe İçin KPSS’siz Belediye Personeli Alım İlanları

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımıza belediye personeli alım ilanlarını her güncelleme sonrası aktarıyoruz. 

Çoğunluığu KPSS’siz olarak yayımlanan ve memur ve işçi kadroları için duyurulan personel alım ilanlarında kısa süre önce yeni güncelleme oldu. Çok sayıda şehir için yayımlanan bu alım ilanlarını detayları ile sizlere aktarıyoruz. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Belediye personeli alımları için yayımlanan duyurular Türkiye İş Kurumu üzerinden adaylara duyuruluyor. Bu alımlarda çok sayıda kadro için alım ilanı bulunurken adaylar öğrenim şartına göre başvurularını yapıyorlar. İlanlarda KPSS şartı olmadığından dolayı alımlarda mesleki özelliklere sahip olma şartı en önemli koşul konumunda oluyor. 

Belediye personeli alım ilanlarında güncel olarak 43 farklı şehir için ilanlar bulunuyor Bu ilanların bir çoğunda aynı şehrin çeşitli ilçeleri içinde alımlar olacağı belirtildi. İl İl ve belediye başkanlıkları ile belediye başkanlıklarına bağlı birimler adına yayımlanan bu duyurularda en önemli husus ise başvuru süreci. 

Belediye başkanlıkları alım ilanlarında başvuru süreçlerini yalnızca bir iki gün olarak belirliyorlar. Hatta bazı ilanlar sabah saatlerinde yayımlanıyor ve saat 17.00’de başvuru sürecinin sona ereceği açıklanıyor. 

Tüm bu bilgiler ışığında ilanlara dair tüm detaylara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanlara dair kadro ve kontenjan ile alım yapılacak şehirler için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir