Personel Alımı

5 Belediye Başkanlığı’ndan 215 KPSS’siz Memur ve İşçi Alım İlanı

5 farklı belediye başkanlığı Türkiye İş Kurumu üzerinden kadrolarında bulunan açık pozisyonlara personel alımı için ilanlar yayımladılar. 

Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği memur kadrolarının yanı sıra bu ilanlarda ayrıca en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabilecekleri işçi alımları da yer alıyor.

İlanların tamamı KPSS şartsız yayımlanırken adaylardan alım yapılacak kadroların mesleki yeterlilikleri sağlanması isteniyor. Bu kapsamda bu ilanlarda yer alan;

* Açık kadrolar ve kontenjan bilgileri,

* İlanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair ayrıntılar,

* İlan metinlerinde yer alan diğer önemli hususları detayları ile sizlere aktarıyoruz. 

İŞKUR BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden KPSS şartsız belediye memuru ve belediye işçisi alımı yapacağını ilan eden belediye başkanlıklarının bulunduğu şehirler şu şekilde, İstanbul, Burdur, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Aydın. 

Bu şehirlerde bulunan belediyeler ve belediyelere bağlı birimlere yapılacak personel alımı detayları şu şekilde,

Aydın Koçarlı Belediyesi 6 Personel Alım İlanı

Aydın Koçarlı Belediyesine bağlı birimlere 6 personel alımı yapılacak. Belediye bünyesinde Büro İşçisi olarak görevlendirilecek olan bu personel alımına en az önlisans mezunu adayların başvuruları kabul edilecek. İlana son başvuru tarihi 11 Mart.

Şanlıurfa Belediyesi 50 Personel Alım İlanı

Şanlıurfa Belediye Başkanlığı yayımladığı bir ilan ile 50 Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. En az ortaokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanda dikkat çeken başvuru koşulu ise adayların Şanlıurfa’da ikamet etmesi isteniyor. İlana başvurular için ayrıca bir günlük süre tanınmış. 

İstanbul Kadıköy Belediyesi 3 Personel Alım İlanı

İstanbul Kadıköy Belediyesi yayımladığı ilanında 3 farklı kadro için personel alımı yapacağını duyurdu. Mimar, İnşaat Mühendisi ve Makine ile alakalı fakültelerin mühendislik alanından mezun olmuş bir personel alımı yapacağını duyuran belediye başkanlığı adayların 30 yaşından küçük olmasını istiyor. İlana son başvuru tarihi 10 Mart.

Burdur Koçarlı Belediye 16 Personel Alım İlanı

Burdur Koçarlı Belediyesine bağlı birimler tarafından yayımlanmış personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını Beden İşçisi kadrosu için yapacaklar. Bu kadro için yayımlanan ilanda personellerin kazı başkanlığı bünyesinde görevlendirilecekleri duyuruldu. 18 yaşından büyük olma şartının dikkat çektiği ilana son başvuru tarihi 14 Mart. 

Diyarbakır Sur Belediyesi 140 Personel Alım İlanı

Diyarbakır Sur Belediyesi, İŞKUR’da yayımladığı ilanında çeşitli kadrolarda 140 personel alımı yapacağını açıkladı. İlanda yer alan kadrol ve kontenjanlar şu şekilde;

Büro Personeli kadrosuna 33 personel alımı yapacak, Avukat kadrosuna 1 personel alımı, Güvenlik Görevlisi kadrosuna 3 personel alımı, Mühendis kadrosuna 3 personel, Operatör kadrosuna 1 personel, Şoför kadrosuna 10 personel, Tekniker kadrosuna 6 personel, Kaynakçı kadrosuna 2 personel, Vasıfsız Personel kadrosuna 81 personel alımı yapılacak. 

İLANA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanlarının tamamına başvurular şahsen yapılacak. Adaylar ilan metinlerinde yer alan başvuru evraklarını belediye bünyesine teslim ederek başvurularını gerçekleştirecekler. 

Aydın Koçarlı Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Şanlıurfa Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Kadıköy Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Burdur Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ
 
Diyarbakır Sur Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İŞKUR’da yayımlanan TYP alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir