Personel Alımı

5 Farklı İl İçin Belediye Personeli Alım İlanı: Memur ve İşçi Kadroları

5 farklı şehirde bulunan belediye başkanlıkları yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında bulunan eksik pozisyonları doldurmayı amaçlıyorlar. 

Bu kapsamda kısa süreli yayımladıkları alım ilanları ile personel alımı yapmayı hedefleyen kurumlar farklı meslek gruplarından ilanlar yayımlandılar. 

KPSS puan şartının yer almadığı personel alım ilanlarında yer alan açık kadroları, kadrolar için belirlenen kontenjanları, belediye personeli alım ilanlarında yer alan başvuru şartlarını ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPACAK BELEDİYE BAŞKANLIKLARI

Yeni gün itibariyle 5 farklı belediye personel alım ilanı yayımladı. Bu ilanlarda hem işçi kadroları için hemde memur kadroları için alım ilanları bulunuyor. Peki ama bu alımları hangi belediyeler yapacak? İşte yanıtı;

* İzmir Menderes Belediyesi

* İstanbul Beyoğlu Belediyesi

* Tekirdağ Çorlu Belediyesi

* Ankara Belediye Birimi

* Mersin Büyükşehir Belediyesi

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Söz konusu personel alım ilanlarında çok sayıda kadroda personel alımı ilan bulunyor. Öğrenim durumu ile mesleki özelliklere göre yapılan alımlara dair detaylar şu şekilde,

 İzmir Menderes Belediyesi İlanı

İzmir Menderes Belediyesi yayımladığı personel alım ilanında 4 kadrodan 13 personel alımı yapacağını duyurdu. Bu alımlarda yer alan açık kadrolar ise Elektrik Tesisatçısı, Elektrik Tesisatçısı ve Pano Montörü, İnşaat Mühendisi, Büro Memuru, Beden İşçisi

İstanbul Beyoğlu Belediyesi

İstanbul Beyoğlu Belediye birimi tarafından yayımlanan memur alım ilanında tek bir kadroda 13 personel alımı yapacağını ilan etti. Bu personel alım ilanında yer alan açık kadro ise Çöp Toplama ve Yol Süpürme Personeli olarak ilan edildi. 

Tekirdağ Çorlu Belediyesi

Tekirdağ Çorlu Belediyesi ilan ettiği alımlarda kadrosunda Destek Hizmetleri Personeli kadrosunda personel açığı olduğunu duyurdu. Belediye bu kadro için 4 kişilik bir alım yapacağını açıkladı. 

Ankara Belediye Birimi

Ankara için personel alım ilanında ise alımların işçi kadrosuna olacağı ve alımların tek bir pozisyondan olacağı bildirildi. İlana göre bu alımlar ilkokul, lise ve üniversite mezunlarının başvuru yapabileceği Büro İşçisi kadrosu olacak. 

Mersin Büyükşehir Belediyesi

Memur kadrosuna yapılacak olan bu alımlar Büro Personeli kadrosuna olacak. İlanda adaylardan çok sayıda özel şart talep ediliyor. Bunların başında İngilizce bilmek, Rusça eğitimi almış olmak ve çok iyi derecede bilgisayar kullanmak şartı bulunuyor. 

BAŞVURU SÜRECİ BİR YADA İKİ GÜN

Bu belediyeler için yayımlanan personel alım ilanları için başvuru süreci bir ya da iki gün olarak belirlenmiş. Adayların bu süreç içinde başvurularını yapmaları gerekiyor. 

İzmir Menderes Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Beyoğlu Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

Tekirdağ Çorlu Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

Ankara Belediye Birimi ilanı için TIKLAYINIZ

Mersin Büyükşehir Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir