Personel Alımı

5 İl Belediyesi Tarafından Gün İçinde Yayımlanan Belediye Personeli Alım İlanı

Nisan ayının son günü itibariyle 5 farklı şehirde bulunan belediye başkanlığı Mayıs ayı için ilan yayımladı. 

KPSS şartsız belediye personeli alımının yapılacağı ilanlarda hem memur pozisyonları için hemde işçi kadroları için alım ilanları bulunuyor. 

Şahsen başvuru yöntemi ile başvuru yapılabilecek personel alım ilanlarında yer alan kadro, başvuru şartı ve başvuru işlemleri bilgileri ayrıntıları ile sizlerle. 

5 FARKLI BELEDİYE İÇİN PERSONEL ALIM İLANLARI

Belediye Başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan belediyelerin listesi ve alım yapacakları kadrolara dair detaylar şu şekilde,

* Muğla Köyceğiz Belediye Başkanlığı yayımladığı personel alım ilanında 30 personel alımı yapacağını duyurdu. İlanda yer alan kadro kontenjan bilgilerine göre alımlar 20 Beden İşçisi 10 Servis Elemanı Garson pozisyonlarına yapılacak. 

* Çanakkale Ezine Belediyesi tarafından ilan edilen personel alım ilanında alımların tek bir pozisyondan olacağı duyuruldu. Belediye Kat Hizmetleri Görevlisi kadrosu için 10 personel alımı yapacağını ilan etti. 

* Şırnak İl Özel İdaresi de bir ilan yayımlayarak 3 farklı pozisyonda personel alımı yapacağını açıkladı. İlana göre kurum KPSS şartı olamadan Şoför, Operatör ve Temizlik Personeli alımı yapacağını ilan etti. 

* İstanbul Üsküdar Belediye şirketlerinden olan olan Üsküdar Kent Hizmetleri yayımladığı personel alım ilanında çeşitli kadrolarad personel alımı yapacağını açıkladı. İlana göre kurum Mühendis, Halkla İlişkiler Görevlisi alımı yapacak.

* Zonguldak Ereğli Belediyesi yayımladığı personel alım ilanında 18 personel alımı yapacağını ilan etti. Diğer ilanlar gibi KPSS şartının olmadığı personel alım ilanında yer alan açık kadrolar şunlar; Halkla İlişkiler Görevlisi, Genel Koordinatör, Bilgi İşlem Destek Sorumlusu, Büro Memuru İdari İşler, Sanat ve Kültür Yöneticisi, Koordinatör, Liman Şefi, Otomotiv Teknolojosi Teknikeri, İnsan Kaynakları Uzmanı, Büro Memuru, Yazılım Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Ulaştırma Teknikeri, Proje Yöneticisi, Terminal Görevlisi, 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar için belirlenen genel başvuru koşulları şunlar; 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLAN METİNLERİ

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını belediyelere şahsen yapacaklar. İlan metinlerinde yer alan başvuru evraklarını toplayacak olan adaylar bu evraklarla belediyelere gidip şahsen başvuruda bulunacaklar. 

* Muğla Köyceğiz Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

* Çanakkale Ezine Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

* Şırnak İl Özel İdaresi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

* İstanbul Üsküdar Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

* Zonguldak Ereğli Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir