Personel Alımı

50, 60, 70 ve 75 KPSS Puan Şartıyla İlan Edilen 74 Devlet Memuru Alım İlanı

Devlet kurumlarına memur alım ilanları için yayımlanan 4 farklı duyuruyu tek bir haberde derledik. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı ilan edilen bu duyurularda yer alan açık kadro bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. 

Memur alımı yapacak kamu kurumları, alım yapılacak memur pozisyonları, bu pozisyonlar için belirlenen başvuru şartları ve ilanlara başvuru süreci; tüm bu konu başlıklarını sizlerle buluşturuyoruz.

DEVLET KURUMLARINA MEMUR ALIMI

Devlet Kurumları tarafından yayımlanan memur alım ilanlarında çok çeşitli pozisyonlarda memur alımlarının olacağı bildirildi. 

En az 50 KPSS puanıyla başvuru yapılabilecek sözleşmeli personel alım ilanlarının yanında 60, 70 ve 75 KPSS puanına sahip adayların da başvuru yapabileceği duyurular bulunuyor.

Tüm bu duyuruları sizlere KPSS puan şartına göre aktarıyoruz. 

50 KPSS Puanıyla Memur Alım İlanı

50 KPSS puan şartıyla yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanı Konya Teknik Üniversitesi tarafından duyuruldu. Kurum yayımladığı ilanında 6 farklı kadroda toplam 9 sözleşmeli personel alımı yapacak. Alımlar lise, önlisans ve lisans düzeyinden Mühendis, Programcı, Çözümleyici, Tekniker, Büro Personeli ve Destek Personeli kadrolarından olacak. 

60 KPSS Puanıyla Memur Alım İlanı

Tarım Kredi Kooperatiflerinin kurumsal web sayfası üzerinden yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında alımların iki kadroda olacağı duyuruldu. 42 personel alımı yapacak olan kurum alımları önlisans ve lisans düzeyinden yapacak. İlanda 60 KPSS puanıyla Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımı yapılacağı duyuruldu. 

70 KPSS Puanıyla Memur Alım İlanı

Denizli İhracatçılar Birliği kendi internet sitesi üzerinden bir personel alım ilanı yayımladı. Kurumun 3 kadroda 3 personele ihtiyacı olduğunun bildirildiği duyuruda başvuruların en az 70 KPSS puanıyla yapılacağı duyuruldu. Lise ve lisans mezunları için yayımlanan duyuruda Uzman Personel, İdari Memur ve Şoför alımı olacağı duyuruldu. 

75 KPSS Puanıyla Memur Alım İlanı

Kadrolu memur statüsünden yayımlanan personel alım ilanı Sermaye Piyasası Kurulu tarafından ilan edildi. 20 memur alımının yapılacağının duyurulduğu ilanda alımların en az 75 KPSS puanıyla olacağı bildirildi. Uzman Yardımcılığı kadrosuna yapılacak alımlar lisans düzeyinden olacak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu bu personel alım ilanları için detaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden öğrenilebilir. 

50 KPSS puanıyla ilan edilen alımlar için TIKLAYINIZ

60 KPSS puanıyla ilan edilen alımlar için TIKLAYINIZ

70 KPSS puanıyla ilan edilen alımlar için TIKLAYINIZ

75 KPSS puanıyla ilan edilen alımlar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir