Personel Alımı

50 ve 55 KPSS İle Memur, KPSS’siz Kamu İşçisi Alımı Yapan Kamu Kurumları

Bilindiği üzere Devlet Kurumları’nın personel alım ilanı yayımladığı platformlardan bir tanesi de Türkiye İş Kurumu. 

İŞKUR Kamu Grubu Personel Sayfası üzerinden memur ya da kamu işçisi alım ilanı yayımlayan çok sayıda kurum bulunuyor. Bu kurumlar çeşitli KPSS puan (en az 50 KPSS, en az 55 KPSS veya en az 60 KPSS puanıyla) şartıyla memur alım ilanlarının yer aldığı bu sayfa üzerinde KPSS şartsız kamu işçisi alım ilanı yayımlanıyor. 

Bu çerçevede yeni hafta itibariyle yayımlanan Kamu Grubu Personel alım ilanlarını sizler için derledik. 

İŞKUR KAMU GRUBU PERSONEL ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayımlayan çok fazla kurum var. Bu kurumlar arasında bakanlıklar, bakanlık birimleri, kurumlar, kurum birimleri, belediyeler, il özel idareleri, polisevi, öğretmenevi gibi kurumlar bulunuyor. 

Mayıs ayının son haftası itibariyle ilan yayımlayan kurumlar ise şunlar;

1. Grup: 6’ncı Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü, Tarım Ve Orman Bakanlığı (Kamu Grubu), Çorum İl Emniyet Müdürlüğü, 53’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü, Fethiye Polisevi (Merkez Kayıt), Milli Savunma Bakanlığı 42’nci Bakım Fabrika Müdürlüğü,

2. Grup: Göynücek Geldingen Sulama Birlik Başkanlığı, Et Ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü, Suphi Öner Öğretmenevi, Boğaçay – Kırkgöz Sulama Birliği, Büyükorhan Belediye Başkanlığı, İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü, Varto Köylere Hizmet Götürme Başkanlığı,

3. Grup: Muratpaşa Belediye Başkanlığı, Tülomsaş, 54’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Tarsus Belediye Başkanlığı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü, Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü, Tarım Bakanlığı Tarla Bitkileri Merkez Araştırma Enstitüsü.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu personel alımlarında hem memur hemde kamu işçisi alım ilanı bulunuyor. Bu ilanlarda çok çeşitli kadrolar için alımlar olacağı bildirildi. İlan edilen bu kadrolarda yer alan meslek gruplarına ise toplam 228 personel alımı olacak. 

Alım Yapılacak Meslek Grupları 1

Ziraat Mühendisi, Elektrik Ark Kaynakçısı (Makine İle), Büro Memuru (Genel), Şoför-İtfaiye Aracı, Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri), Beden İşçisi (Genel), Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri), Dökümcü (Metal), Şoför (Yolcu Taşıma), Silindir Operatörü, Kamyon Şoförü,

Alım Yapılacak Meslek Grupları 2

Marangoz, Mobilya Döşeme İşçisi, İnşaat Teknolojisi Teknikeri, Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri, İş Makineleri Operatörü, Büro Memuru (Genel)(Büro Memuru (Sevk Ve Tesellüm)), Aşçı, Cankurtaran, Proses İşçisi, Su kanalı işçisi.

Alım Yapılacak Meslek Grupları 3

Şoför-Yük Taşıma, Servis Komisi, Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri, Kasap, Bobinaj Sarma İşçisi (Elle)-Elektrik, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Şoför-Yük Taşıma, Kepçe Operatörü.

İLANLARA NASIL ULAŞACAKSINIZ

İlanlara başvuruda bulunmak adaylar ilanlara aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşacaklar. O bağlantı ile adaylar İŞKUR İş İlanlara Arama sayfasına ulaşacaklar.

Bu sayfada yer alan İş Yeri Türü adlı bölümü Kamu yapıp Ara butonuna basmaları yeterli olacak. 

İŞKUR İş İlanlarıu Sayfası için TIKLAYINIZ (İşyeri Türü yazan yeri Kamu seçin Ara butonuna basın)

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir