Personel Alımı

50 ve 55 KPSS Puanıyla Kurum Kurum Devlet Memuru ve KPSS’siz Kamu İşçisi Alımları

İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanları son dönemlerde kısa süreli aralıklarla yenileniyor. 

Kamu kurumlarına yapılan güvenlik ve diğer personel alımlarının bir bölümünün yayımlandığı bu ilanların tamamını tek bir haberde derledik. 

Kamu grubu personel alım ilanlarında en az 50 KPSS ile memur personel, KPSS’siz kamu işçisi alım ilanları bulunuyor. İşte kurum kurum o ilanlar. 

İŞKUR KAMU GRUBU PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan kamu grubu personel alım ilanları çeşitli devlet birimleri tarafından yayımlanan duyurulardan oluşuyor. 

Çeşitli meslek gruplarından memur ve işçi alımlarının ilan edildiği bu sayfada yer alan güncel ilanların listesini Kamu İlanları olarak aşağıda aktarıyoruz. 

Alım Yapacak Kamu Kurumları

İŞKUR Kamu Grubu personel alımları kapsamında ilan yayımlayan ve işçi veya memur alımı yapacağını duyuran kurumlar şunlar;

Tarım Ve Orman Bakanlığı (Kamu Grubu), İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü, Sivas Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü, Beyşehir Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Konya Teknik Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı, Deniz Basımevi Müdürlüğü, Öğretmen Evi Müdürlüğü, Eski Genel Müdürlüğü, Baltalimanı Polisevi Şube Müdürlüğü, Akdeniz Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı

İLAN METNİNDE YER ALAN AÇIK KADROLAR

Söz konusu personel alım ilanlarında yer alan memur personel ve kamu işçisi kadrolarının tamamı şu şekilde;

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler), Okul Öncesi Öğretmeni, Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı, Güvenlik Görevlisi, Elektrik Teknisyeni, Izgara Ustası, Mutfak Görevlisi, Aşçı, Bulaşıkçı (Stevard), Soğuk Mezeci, Garson (Servis Elemanı), Bahçıvan, Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi), Temizlik Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Matbaa İşçisi, Diğer Marangozlar Ve Doğramacılar, Ahşap Mobilya İmalat Ustası, Diğer Boyacılar (İnşaat Ve Bakım Hariç), Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı 

BAŞVURU ŞARTLARI

İlan edilen kamu personeli alımları için genel başvuru koşulları şu şekilde;

Türk vatandaşı olmak, İlan edilen her kadronun mesleki yeterliliklerine sahip olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, mesleklere göre belirlenen öğrenim şartını karşılamak, kamu haklarından mahrum olmamak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, görevine engel sağlık sorunu olmamak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlanlarda yer alan kadrolar için başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden kamu ilanlarına ulaşabilirsiniz.

İŞKUR İş İlanları arama sayfasına tıklayın, işyeri türünü kamu olarak işaretleyin ve arama yap butonuna tıklayın. Diğer alanları doldurmadan arama yapın.

İŞKUR İş İlanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir