Personel Alımı

55, 60 ve 70 KPSS Puan Şartıyla Yayımlanan Belediye Memuru Alım İlanları

Kamu Personeli Alımı ilanlarını siz okuyucularımıza anlık olarak duyuruyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza farklı belediye başkanlıklarınca DPB’den yayımlanmış personel alım ilanlarını derledik. 

Belediye Memuru alımı yapacağını duyuran belediye başkanlıkları, alım ilanlarında adaylardan talep edilen başvuru koşulları ve KPSS şartı, ilanlara başvuruların ne zman ve nasıl yapılacağı ile ilgili tüm bilinmesi gereken ayrıntılar şu şekilde;

BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDEN ALIM İLANLARI

İlgili birimlerinde görevlendirmek üzere belediye memuru alımı yapacağını duyuran 7 belediye başkanlığı bulunuyor. Bu belediye başkanlıkları arasında, Kaçkar İtfaiye Mezbahane ve Katı Atık Birliği, Gündoğmuş Belediye Başkanlığı, Uludere Belediye Başkanlığı, Sivas Belediye Başkanlığı, Rize Belediyesi, Nusaybin Belediye Başkanlığı ve Mardin Derik Belediyesi.

Yukarıda yer alan belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında en az 55 ve en çok 70 KPSS puanıyla başvuruda bulunabileceğiniz alım ilanları bulunuyor. 

İlanlara göre kadro bilgileri şu şekilde,

Nusaybin Belediyesi

Nusaybin Belediyesi tarafından yayımlanan ilan metninde çok sayıda kadroda personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre belediye Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ), Tahsildar, Memur, Sosyolog, Tekniker, Psikolog, Zabıta, Mühendis ve Bilgisayar İşletmeni. alımı yapacak. İlan için talep edilen KPSS puanı en az 55.

Gündoğmuş Belediye Başkanlığı

70 KPSS puan şartıyla Memur alımı yapacağını ilan etti. Belediye özel şart olarak adaylardan ”M.E.B.’den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek” şartının sağlanmasını istiyor. 

Kaçkar Belediyesi

Kaçkar İtfaiye Mezbahane ve Katı Atık Birliği kadın ve erkek adaylardan İtfaiye Eri alımı için ilan yayımladı. İlan için belirlenen KPSS şartı 70. İlanda adaylardan ayrıca C sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları isteniyor. 

Derik Belediyesi

Mardin Derik Belediyesi yayımladığı bir ilan ile kamu personeli alımı yapacağını duyurdu Alımlar en 55 KPSS puan şartıyla Zabıta, Muhasebe Memuru, Evlendirme Memuru, Veznedar, Memur kadrolarına olacak. 

Uludere Belediye Başkanlığı

Belediye bünyesinde görevlendirmek üzere üniversitelerin herhangi bir önlisans programından mezun olan adaylar arasından 2 Zabıta Memuru alımı yapacağını duyurdu. İlana başvuru şartı en az 60 puan.

Sivas Belediyesi

Belediye tarafından yayımlanan personel alım ilanında lise ve önlisans mezunu adaylar arasından İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı yapacaklarını duyurdu. İlan için talep edilen KPSS şartı ise en az 70 puan. 

Rize Belediyesi

Rize Belediyesi yayımladığı bir ilan ile Bandocu alımı yapacağını duyurdu. İlana başvurular için belirlenen KPSS puan şartı ise en az 60.

İLANLARA NASIL BAŞVURU YAPARIM?

Kadro detaylarını sizlere aktardığımız belediye memuru alım ilanlarına başvurular ilan metinlerinde yer alan evrakların ilgili kurumlara iletilmesi şeklinde yapılacak.

İlan detayları için;

Kaçkar İtfaiye Eri Alımı İçin Yeni İlan Yayımlandı İlanı için TIKLAYINIZ

Gündoğmuş Belediyesi Memur, Tahsildar, Mühendis, Zabıta, Tekniker  Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Uludure Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Alım İlanı Yayımladı için TIKLAYINIZ

Sivas Belediyesi 30 Zabıta Memuru ve 30 İtfaiye Eri Alıyor ilanı için TIKLAYINIZ

Rize Belediyesi KPSS Puanıyla Bandocu Alacak ilanı için TIKLAYINIZ

Nusaybin Belediye Başkanlığı VHKİ, Memur, Tahsildar ve Zabıta Alım İlanı Yayımlandı ilanı için TIKLAYINIZ

Mardin Derik Belediyesi En Az 55 KPSS Puanıyla Evlendirme Memuru, Veznedar ve Düz Memur Alım İlanı Yayımlandı için TIKLAYINIZ

Belediye Memuru alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir