Personel Alımı

55 KPSS İle Veznedar, İtfaiye, Zabıta ve Diğer Memur Kadrolarına Alım Yapılıyor

Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren kamu kurumları yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda kadroda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Kamu İlanları olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza 3 farklı kurum tarafından yayımlanan ilanları derledik. 

Söz konusu alım ilanlarında en az lise mezunu ve 55 KPSS puanıyla başvuru yapabileceğiniz personel alımları bulunuyor. İşte alım yapacak kamu kurumları ve kadro detayları;

ÇANAKKALE BELEDİYESİ

Çanakkale Belediyesi kendisine ait web sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru pozisyonlarıne personel alacağını ilan etti. İlan metnine göre alımlarda 10 personel alımı yapılacak 5 İtfaiye Eri ve 5 Zabıta Memuru. 

5 İtfaiye Eri alım ilanına ”İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Meslek Yüksek Okulundan Mezun olmak ve En az (C) sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak” şartlarını sağlayan adaylar başvuruda bulunabilecek.

5 Zabıta Memuru alım ilanına başvuru yapacak adaylardan sağlanması istenilen koşullar ise şöyle, ”Herhangi bir Lisans programından Mezun olmak ve En az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.”

MARDİN DERİK BELEDİYESİ

Mardin Derik Belediyesi yayımladığı bir ilan ile 55 KPSS puanıyla memur alımı yapacağını açıkladı. İlana göre alımlar Zabıta Memuru, Muhasebe Memuru, Evlendirme Memuru, Veznedar ve Memur kadrolarına yapılacak. Önlisans ve Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği memur alım ilanında KPSS şartı en az 55 puan. 

LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ

Lüleburgaz Belediyesi yayımladığı bir ilan ile 10 İtfaiye Eri alımı yapacak. Lise ve önlisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği alım ilanı için belirlenen asgeri KPSS puanı ise en az 60 puan.

6 İtfaiye Eri Alımı; İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Önlisans Programlarının birinden Mezun Olmak ve En az (C) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

4 İtfaiye Eri Alımı; Lise ve Dengi Okul Mezunu Olmak ve En Az (C) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan ilan metninleri inceleyebilirler. 

Mardin Derik Belediye Başkanlığı belediye personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ 

Çanakkale Belediye Başkanlığı belediye personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı belediye personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Belediye Personeli alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.