Personel Alımı

55 ve 65 KPSS Puanıyla Memur KPSS’siz Kadrolu Kamu İşçisi Alınıyor

Kamu kurum ve kuruluşları DPB, Resmi Gazete ve diğer platformlar üzerinden yayımladıkları duyurular ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. 

Bu alımların tamamını Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza anlık olarak duyuruyoruz. Bu haberimizde de hem memur alımları için hemde kamu işçisi alımları için ilan edilen duyuruları sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte kadrolu kamu işçisi ve memur alım ilanları.

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

55 KPSS puan şartıyla, 65 KPSS puan şartıyla ve KPSS’siz personel alımı yapacağını ilan eden kamu kurumları ile alım yapacakları personel sayıları şu şekilde;

* KPSS’siz Personel Alımı: ETİ Maden İşletmeleri 66 Kadrolu Kamu İşçisi alımı yapacağını duyurdu.

* 55 KPSS İle Personel Alımı: Isparta Sütçüler Belediyesi 10 personel alımı yapacak. 

* 65 KPSS ile Personel Alımı: Çankırı Eldiven SYTV 1 personel alımı yapacak. 

ETİ MADEN KPSS’SİZ PERSONEL ALIMI

ETİ Maden İşletmeleri tarafından yayımlanan personel alım ilanında 66 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Lise ve Önlisans mezunu yapılacak alımlar Proses İşçisi kadrolarına olacak.

Bu kadrolar için lise mezunlarının lektrik, Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine Teknolojisi, Kimya, Tesisat Teknolojisi, İş Makineleri bölümleri ile yada düz lise mezunu olması talep edildi. Önlisans bölümlerinden başvuru yapacak adaylar ise Maden veya Maden Teknolojisi ve Harita ve Kadastro için başvuru yapacaklar. 

55 KPSS İLE İTFAİYE ALIM İLANI

 Isparta Sütçüler Belediyesi hem Devlet Personel Başkanlığı hemde Resmi Gazete’de yayımladığı duyuru ile İtfaiye Memuru alımı yapacağını açıkladı. 

Bu kadrolar için dayların ayrıca B sınıfı ehliyet sahibi olmaları ve en az lisans mezunu olmaları talep edildi. İlanda ayrıca 30 yaş şartı, boy ve kilo şartı da bulunuyor. 

60 KPSS İLE BÜRO MEMURU ALIM İLANI

Sosyal Yardımlar Genel Müdürüğü tarafından ilan edilen alım duyurusunda Çankırı Eldivan SYDV için 65 KPSS puanıyla Büro Memuru alımı yapılacağı açıklandı.

İlan için adayların En az 4 yıllık lisans eğitimini Muhasebe, Bilgisayar, İşletme, İktisat Fakülteleri,iktisadi idari bilimler fakültesi,maliye bölümlerinden birinden tamamlamış olma şartı bulunuyor. 

İLAN DETAYLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına dair tüm detaylar için;

KPSS’siz personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

55 KPSS İle personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

65 KPSS ile personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir