Personel Alımı

60 KPSS ile Sosyal Yardım ve İnceleme Memur Alım İlanı

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü aracılığıyla SYDV memur alım ilanı yayımlandı.

İstanbul Çatalca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan memur personel alım ilanına dair ayrıntılar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İstanbul Çatalca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanında tek bir pozisyon için personel alımı yapacağını duyurdu. 

60 KPSS puanına sahip olan adayların başvuru yapabileceği alımlar Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru kadrolsuna yapılacak. 

İlana üniversiterin lisans düzeyinden eğitim veren Psikoloji, Rehperlik ve Psikolojik Danışmanlık, Sosyoloji, ve Sosyal Hizmet bölümlerinin herhangi birinden mezun olan adayların başvuruları kabul edilecek. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanı için adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün web sayfası üzerinden başvuru yapabilecekler. Elektronik başvuru için haberin altında yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvuru yapacak adayların İstanbul Çatalca SYDV tarafından talep edilen ve sağlamaları gereken diğer başvuru koşulları. 

Erkek adaylar için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Çatalca ilçesinde en az 5(beş) yıldır ikamet ediyor olmak,  Son Başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak. Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olabilmek ve bu konuda aldığı eğitimi belgelendirmek.

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir