Personel Alımı

60 KPSS Puan Şartıyla SYDV Memur Alım İlanı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesine bağlı faaliyet gösteren Manisa Köprübaşı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yeni hafta ile birlikte memur alımı yapacağını duyurdu. 

İlan edilen SYDV memur alımı için belirlenen başvuru şartları ve ilana başvuruların nasıl yapılacağına dair detaylar haberimizde.

SYDV MEMUR ALIM İLANI MAYIS 2019

Manisa Köprübaşı SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında tek bir kadrodan tek bir personel alımı olacağı duyuruldu. İlana göre alımlar Büro Görevlisi pozisyonuna olacak. 

İlana başvuruda bulunacak adayların 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilimler Fakülteleri bölümleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, Bilgisayar Mühendisliği, Bankacılık ve Finans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden birinden mezun olması gerekiyor. 

Öğrenim şartının yanında adaylardan talep edilen diğer koşullar aşağıda. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda Kamu İlanları olarak sizlere aktardığımız kadro için belirlenen öğrenim şartını sağlayan adayların, sağlamaları gereken başka şartlarda bulunuyor. KPSS, İkamet ve Yaş şartının bulunduğu bu ilanda yer alan şartları madde madde aktarıyoruz.

KPSS Şartı: İlan için belirlenen KPSS şartında; ”2017 veya 2018 yıllarında Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak” maddes bulunuyor. 

Bu şarta ek olarak ayrıca adaylarda Sürücü belgesi şartı aranmakta. Bu şarta göre adayların B sınıfı ehliyeti olması isteniyor.

Diğer Koşullar: 

* Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilmek veya bu programları kullanabildiğine dair sertifika sahibi olmak.

* Adayların İşaret dili bilmesi, Muhasebe bilgisi ve Sosyal İletişim becerisine sahip olması vb. özel şartlar taşımaları adaylar için tercih sebebidir.

* Son 1 yıl Köprübaşı İlçesinde ikamet ediyor olmak veya Köprübaşı Nüfus kütüğüne kayıtlı olmak.

* Yerleşmeye hak kazandığı takdirde Köprübaşı İlçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek.

* Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.

BAŞVURU SÜRECİ

İlan için başvurular 24 Mayıs tarihinde sona erecek. Bu tarihe kadar adaylar başvurularını Aile, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın sistemi üzerinden yapabilecekler. İlanlara ulaşmak için kimlik bilgilerinizle sisteme üye olmanız gerekmekte.

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir