Personel Alımı

60 KPSS Puan Şartıyla SYDV Memur Alım İlanı Yayımlandı

Eskişehir Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Aile Bakanlığı’nın ilgili portalı üzerinden memur alım ilanı yayımladı. 

Vakıf tarafından yayımlanan personel alım ilanında tek bir kadroda 1 memur istihdamı olacağı duyuruldu. İlan detayları şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Eskişehir Seyitgazi tarafından yapılacak olan memur alımları KPSS puan sıralaması esasına göre gerçekleştirilecek. Yayımlanan ilana göre alımlar Muhasebeci kadrosuna yapılacak. 

Bu kadro için belirlenen KPSS,Yaş, İkamet diğer koşullar şu şekilde,

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanı için belirlenen başvuru koşulları şu şekilde, 

Siyasi Bilgiler ile İktisadi idari Bilimler, Kamu Yönetimi, Maliye, İktisat, İşletme Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. MEB onaylı sertifika sahibi olmak, B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak, Seyitgazi İlçe sınırları içinde en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak ve işe alım gerçekleştirildikten sonra ikamet etmeyi taahhüt etmek Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, Muhasebe bilgisine ve sertifikasına sahip olmak muhasebe konusunda daha önce deneyimi olmak.Başvuracak Erkek adaylar için askerliğini yapmış yada muaf olmak.

KPSS şartı;

İlana başvuruda bulunacak adaylar için belirlenen KPSS şartında yer alan açıklama; Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

İLANA METNİ

Söz konusu alım ilanına dair diğer detaylara ulaşmak isteyen adaylar; www.seyitgazikaymakamlığı.gov.tr adresi üzerinden diğer detayları öğrenebilirler. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir