Personel Alımı

60 KPSS ve Bilgisayar Kullanmak Şartıyla SYDV İnceleme Memuru Alım İlanı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları duyurular ile personel alımı yapacaklarını adaylara duyuruyorlar. 

SYDV’ler tarafından yayımlanan bu memur personel alım ilanlarını Kmau İlanları olarak siz okuyucularımıza anlık olarak aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza yayımlanan yeni duyurunun detaylarını paylaşıyoruz. 

Zonguldak Karadeniz Ereğlisi SYDV tarafından ilan edilen memur alımlarıan ilişkin bilinmesi gereken detaylar;

SYDV MEMUR ALIM İLANI

SYDV memur alımı için ilan yayımlayan Zonguldak Karadeniz Ereğlisi vakfı İnceleme Memuru kadrosu için alım yapacağını duyurdu. 

Lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği bu memur alımları için talep edilen başvuru koşullarını maddeler halinde aşağıda aktarıyoruz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Zonguldak Karadeniz Ereğlisi SYDV, İnceleme Memuru kadrosu için belirlenen başvuru koşulları şunlar;

İlana başvuruda bulunacak adayların Türk vatandaşı olması ilk koşul. Bu şartın yanında adayların medeni haklarının ehliyetine sahip olması, 18 yaşından büyük olması, 35 yaşından küçük olması, kamu haklarından mahrum olmaması ve erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması diğer genel koşullar. 

Mesleki Talepler

Vakıf adaylardan İngilizce dil bilgisine sahip olmaları, Bilgisayar kullanma becelerine sahip olmasını, görevine engel sağlık sorunu olmamasını, İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmasını ve KPSS’den en az 60 puana sahip olmasını istiyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

İlan için başvuru süreci 3 Ekim tarihinde sona eriyor. Bu tarihe kadar başvurularını ilan metninde yer alan evraklarla birlike kuruma yapabilirler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir