Personel Alımı

7 belediye KPSS’li ve KPSS’siz 704 personel alımı yapacak!

Sarıyer, İstanbul büyükşehir, Merzifon, Muratpaşa, Vize, Adın Büyükşehir ve Nevşehir belediyeleri olmak üzere 7 belediye, İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yeni personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ kategorisinde yayınlanan ilanlara göre, belediyelere en az ilkokul, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden KPSS’li ve KPSS şartsız olarak toplamda 704 personel alımı yapılacak. Alınacak personeller, belediyelerin kadrolarında daimi olarak istihdam edecek olup, personel alımı yapan belediyelerin listesi altta verilmiştir.

PERSONEL ALIMI YAPAB BELEDİYELER

Aşağıda hangi belediye personel alımı yapacaksa, özet ilan başlıkları verilmiştir. Başvuru şartları, başvuru yeri ve diğer tüm detaylarına ulaşmak için, ilan altında belirtilen linki tıklayabilir ve ilanların yayınlandığı kategoriye ulaşabilir ve buradan istenilen belediyenin iş ilanlarını ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz.

1 – Sarıyer Belediyesi

İŞKUR tarafından bugün yayınlanan belediye iş ilanlarına göre, Sarıyer Belediyesi İŞKUR birimi tarafından, 13-17 Aralık 2019 tarihleri arasında hayvan yakalama ve temizlik personeli alımı yapılacaktır. Personel alımı başvuruları ilan içeriğinde belirtilen adrese şahsen yapılacak olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların 24-40 yaş aralığında olmaları gerekmektedir.

2 – İSPER 105 engelli personel alımı

İstanbul Personel Yönetim A.Ş (İSPER) İŞKUR sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre İSPER, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 105 engelli personel alımı yapacak. Hangi kadrolara personel alımı yapılacağı ve başvuruların nereye nasıl yapılacağı ilan içeriğinde belirtilmiştir.

3 – Merzifon Belediyesi

Merzifon Belediyesi’ne İŞKUR aracılığı ile en az lise mezunu itfaiye aracı şoförü alımı yapılacak! İtfaiye şoförü alımı başvuruları 12-16 Aralık 2019 tarihleri arasında İŞKUR şubelerinden veya ilan içeriğinde belirtilen linke tıklayarak online yapılacaktır.

4 – İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 13-17 Aralık 2019 tarihleri arasında 420 Personel Alımı Yapacak! DPB üzerinden yayınlanan ilana göre İBB, KPSS’siz tekniker, Sağlık personeli, çocuk gelişimcisi, KPSS 60 ile mühendis, mimar, İstatistikçi, Matematikçi, ekonomist, KPSS 80 ile farklı alanlardan eğitmen olmak üzere 44 farklı branştan personel alımı yapacaktır. İBB personel alımı başvuru şartları nelerdir? Başvurular nereye yapılacak? İşte ayrıntılar…

5 – Antalya Muratpaşa Belediyesi

Antalya Muratpaşa Belediyesi 14-16 Aralık 2019’da Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak 11 daimi işçi alımı yapacak!

6 – Aydın Büyükşehir Belediyesi

Aydın Büyükşehir Belediyesi İŞKUR’un sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Aydın Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 17-18 Aralık 2019 tarihleri arasında 4 voleybol antrenörü ve 1 satın alma görevlisi olmak üzere toplamda 5 personel alımı yapacaktır. Başvuru şartları diğer detaylar ilan içeriğinde verilmiştir.

7 – Nevşehir Belediyesi

Nevşehir Belediyesi İŞKUR sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Nevşehir Belediyesi 13-16 Aralık 2019 tarihleri arasında 4 büro memuru, 1 muhasebeci, 1 mali müşavir, 2 sevkiyat ve depo personeli, 4 satış ve pazarlama uzmanı, 40 otopark görevlisi ve 2 grafik tasarımcısı olmak üzere toplamda 54 personel alımı yapılacaktır. Başvuru şartları diğer detaylar haber içeriğinde verilmiştir.

8 – Vize Belediyesi

Vize Belediyesi İŞKUR sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Vize Belediyesi 19 Aralık 2019 tarihinde 2 destek personeli, 1 temizlik personeli ve 1 büro memuru olmak üzere toplamda 4 personel alımı yapacak. Personel alımılar en az ilkokul, lise ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden yapılacak olup, başvuru şartları ve ilan detayları haber içeriğinde verilmiştir.

9 – İstanbul Personel Yönetim Anonim şirketi (İSPER)

İSPER İŞKUR’un internet sayfası üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre İSPER, 4 yer gösterici, 3 terzi, 5 sahne teknisyeni, 1 sahne aksesuarcısı, 1 kunduracı, 3 kuaför, 4 sahne ışıkçısı, 3 sahne efektörü, 79 vasıfsız işçi ve 4 ekip sorumlusu olmak üzere toplamda 103 personel alımı yapacaktır. İSPER personel alımı başvuruları ilan içeriğinde belirtilen adrese online yapılacak olup, başvuru şartları ve diğer detaylar haber içeriğinde verilmiştir.

Yukarıda belirtilen tüm belediyelerin ilanlarına ulaşmak için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir