Personel Alımı

70 KPSS Puan Şartıyla Büro Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığı’nın ilan sayfaıs üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayımlandı. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak olan personel alımı Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından ilan edildi. 

70 KPSS PUANIYLA MEMUR ALIM İLANI

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi yayımladığı personel alım ilanında Personel Daire Başkanlığı Üniversitemiz Rektörlüğünde görevlendirilmek üzere Büro Personeli alımı yapılacağını ilan etti. İlana göre alımlarda 2 personel istihdamı sağlanacak. Bölüm şartının ve özel şartların bulunduğu ilana dair detaylar şu şekilde; 

GENEL BAVURU KOŞULLARI

Kurum tarafından talep edilen ve yukarıda yer verdiğimiz başvuru şartlarını sağlayan adayların ayrıca her iki kadro içinde ortak olan aşağıda ki başvuru şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

Bu başvuru şartlarına göre adayların 657 sayılı Kanun’un 48’ınci maddesinde yer alan koşullara haiz olmaları gerekiyor. O koşullar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Bu Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak, Bu Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan için başvuru süreci başlamış olup 5 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Başvurular ilan metninde belirtilen evrakların kuruma teslim edilmesi suretiyle yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir