Personel Alımı

70 KPSS Puanına Sahip Adaylar İçin Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği kadrosunda personel eksiği bulunduğunu ve bu kapsamda memur alımı yapacağını ilan etti. 

Belirli üniversite bölümlerinden mezun adayların başvuru yapabileceği memur alım ilanında yer alan açık kadro bilgileri ve başvuru şartlarına ilişkin tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

70 KPSS PUANIYLA MEMUR ALIM İLANI

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği yayımladığı duyurusunda alımların Uzman Yardımcısı kadrosuna yapılacağını duyurdu. Bu kadro için 10 personel istihdamı yapacak olan kurum adayların aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerektiğini ilan etti. 

İlana başvuruda bulunacak adayların İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Lojistik, İstatistik Bölümleri ve Siyasal Bilgiler ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri bölümlerinden alınacak. 

Başvuru Şartları

10 Uzman Yardımcısı kadrosu için Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nce belirlenen başvuru şartları şunlar;

Genel Koşullar

İlan metinlerinde yer alan DMK’da bulunan şartların yer aldığı ortak koşullar arasında, ”Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak, Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurum veya kuruluşundan emekli olmamak.”

Bu şartların dışında adayların 18 yaşından büyük olması ve 35 yaşından küçük olması isteniyor. 

KPSS ve YDS Şartı

İngilizce dilinden 2017, 2018 veya 2019 yıllarına ait yabancı dil sınavlarından (YDS veya e-YDS) en az 70 puan almış olmak. 2018 veya 2019 yılında yapılan kamu personeli seçme sınavlarından herhangi birinden P3 puan türünden asgari 70 puan almış olmak,

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte Genel Sekreterliğimiz evrak kayıt birimine en geç 04 Ekim 2019 Cuma günü saat 17:00’ye kadar şahsen veya postayla yapılacaklar. 

İlana dair detaylı bilgi Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nin internet sitesi üzerinden öğrenilebilir.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir