Personel Alımı

70 KPSS Puanıyla En Az Lise Mezunu İnfaz Koruma Memuru, Şoför ve Hizmetli Alımı Yapılıyor

Adalet Bakanlığı birimlerinden olan Adli Tıp Kurumu yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. 

Söz konusu personel alım ilanı başvuru süreci başlamak üzere. İlan metninde yer alan açık kadrolar ve bu kadrolara dair özel başvuru koşulları şu şekilde. 

ATK MEMUR ALIM İLANI

Adli Tıp Kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda kadro için personel alım ilanı bulunuyor. Bu ilanlarda farklı meslek gruplarında 70 KPSS puanıyla memur personel alımları olacağı bilgisi verildi. 

Kurum tarafından ilan edilen açık kadro detayları;

Biyolog, Diğer Teknik Hizmetler Personeli (Kimyager), Büro Personeli, Destek Personeli, Teknisyen, Hemşire, Laborant, Sağlık Teknikeri ve Diğer sağlık Personeli (Sağlık Teknisyeni), İnfaz Koruma Memuru

İnfaz Koruma Memuru

ATK tarafından yapılacak personel alım listesinde yer alan açık kadrolardan olan İnfaz Koruma Memuru için talep edilen özel koşullar şunlar. 

Kadın Olmak, En az lise mezunu olmak, 160 cm. ‘den kısa boylu olmamak, Yapılacak sınavın son başvuru tarihi olan 06.09.2019 itibarıyla 18 yaşını doldurmuş olmak, Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13’ten fazla, 17’den az olmamak, merkezî sınavın (KPSS -2018) yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla 30 yaşını bitirmemiş olmak.(01 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.)

Şoför Kadrosu

Adli Tıp Kurumu Şoför alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıda yer alan şartlara göre yapacaklar. 

KPSS’den en az 70 puan almış olmak., Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (ya da Karayolları Trafik Yönetmeliğinde 17/04/2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan değişiklik ile 01 Ocak 2016 tarihi itibarıyla yeni tip D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak) 

Hizmetli Kadrosu

Hizmetli kadrosu için personel alımı yapacak olan Adli Tıp Kurumu bu kadro için adayların aşağıda yer alan şartları sağlamalarını istiyor. 

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. 2018 yılı KPSS’den en az 70 puan alan adaylar Hizmetli kadrosu için başvuru yapabilecekler. 35 yaşını bitirmemiş olmak. 01 Ocak 1983 ve sonrasında doğmuş olmak.

İLAN DETAYLARI

Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilan metnine ulaşabilir ve başvuru detaylarını öğrenebilirsiniz.

Şoför Hizmetli ve İKM alımı için yayımlanan ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir