Personel Alımı

8 Belediyeden Toplu Personel Alım İlanı: KPSS’li/KPSS’siz, İşçi ve Memur Alımları

Türkiye geneli 8 farklı şehirde yer alan belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

Daha önceki ilanlarımızda olduğu gibi kısa süreli yayımlanan bu ilanlarda yer alan tüm kadro bilgilerini, başvuru şartlarını ve ilanlara ilişkin tüm ayrıntıları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPACAK BELEDİYELER VE BİRİMLERİ

Farklı platformlar üzerinden belediye personeli alımı yapacağını duyuran belediye başkanlıkları ile belediyelere bağlı birimlerin listesi şu şekilde;

İstanbul Beyoğlu Belediye Birimi: Kurum yayımlandığı bir ilan ile Çöp Toplama ve Yol Süpürme işçi kadrosu için 13 personel alımı yapacağını duyurdu.

Niğde Alay Belediyesi yayımladığı ilanında Şoför, Arkeolog, Kantarcı, Genel İşler personeli alımı yapacağını ilan etti. 

Çanakkale Ezine Belediyesi Birimi Belediye birimi yayımladığı personel alım ilanında Şoför (Yük Taşıma), Depo Sorumlusu, Operatör Şoför, Boya Ustası alımı yapacağını ilan etti. 

Iğdır Aralık İlçesi Köyleri Sulama Birliği Başkanlığı yayımladığı personel alım ilanında 55 KPSS puan şartıyla Harita Teknikeri, Ziraat Mühendisi ve Büro ve Arazi Personeli alımı yapacağını ilan etti. 

Mersin Akdeniz Belediyesi tek günlük bir ilana çıktı. Belediye 15 Mayıs tarihinde yayımladığı ve aynı gün sona erecek ilanında Şoför, Beden İşçisi kadroları için 32 personel alımı yapacağını duyurdu. 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında 84 Çevre Koruma Alanında personel alımı yapılacağını duyurdu. Minibüs Şoförü, Kepçe Operatörü, Küçük Kamyon Şoförü, Traktör Şoförü, Ot Biçme Personeli, Kadın ve Erkek Temizlik Personeli, Mobil Tuvalet Şoförü, Saha Personeli

Üsküdar Belediye Birimi tarafından yayımlana personel alım ilanında Bina Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Büro ve Destek Personeli ve Kamarot alımı yapılacağını duyurdu. 

Adıyaman Kahta Belediyesi ilanında Yazı İşleri Personeli, Şoför, ve Büro Personeli alımı yapacağını ilan etti.

İLANLARDA BAŞVURU SÜRECİNE DİKKAT

İlanlarda en önemli noktalardan bir tanesi de başvuru süreci. Yukarıda yer alan bir ilanda olduğu gibi bazı belediyeler sadece bir günlük ilan yayımlayabiliyorlar. Belediyeler ortalama ise 2 veya 3 günlük başvuru süreçleri ile ilan yayımlıyorlar. 

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı belediyeye şahsen ve başvuru evraklarının teslim edilmesi suretiyle yapacaklar. 

İlan metinleri;

İstanbul Beyoğlu Belediye Birimi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Niğde Alay Belediyesi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Çanakkale Ezine Belediyesi Birimi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Iğdır Aralık İlçesi Köyleri Sulama Birliği Başkanlığı personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Mersin Akdeniz Belediyesi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Üsküdar Belediye Birimi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Adıyaman Kahta Belediyesi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Belediye Personel Alım İlanlarından Sürekli Haberdar Olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir