Personel Alımı

93 Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı! 60 KPSS Puanıyla Memur KPSS’siz İşçi Alınacak

Kamuya memur ve kamu işçisi alımı için yeni duyurular yayımlandı. Söz konusu bu duyurular arasında farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için ilanlar bulunuyor. 

Bu ilanlarda en az ilköğretim ve lise mezunu adaylardan sürekli ve geçici kamu işçisi alım ilanları ile lise, önlisans ve lisans mezunları arasında memur ve sözleşmeli personel alım ilanları yer alıyor. 

Kamu İlanları olarak bu alımların tamamını sizlere detayları ile aktarıyoruz. 

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARININ LİSTESİ

93 kişilik kamu personeli alım ilanları Türkiye İş Kurumu’nun internet sayfası üzerinden yayımlandı. 

İŞKUR Kamu Grubu Personel alım ilanları sayfasında yayımlanan personel alım ilanlarını duyuran kurumlar Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmet veriyorlar. İşte o kurumlar ve ilan detayları.

Alım Yapacak Kamu Kurumları

Türkiye Adalet Akademisi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Gölcük Bakım Onarım Ve İstihkam Komutanlığı, Kulu Öğretmen Evi Müdürlüğü, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Dairesi, Türkiye Sanayi Sevk Ve İdare Enstitüsü, Milli Eğitim Bakanlığı Hekimhan öğretmenevi, İliç Belediye Başkanlığı, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü, Vezirhan Belediye Başkanlığı.

MEMUR VE İŞÇİ KADROLARI

İŞKUR Kamu Grubu Personel alım ilanları arasında yayımlanan duyurularda yer alan açık memur ve kamu işçisi kadroları şunlar;

Büro Memuru (Genel), Hizmetli (Kamu Kuruluşları), Reklam Tabelacı, Gıda Mühendisi, Aşçı, Çöpçü, Temizlik Görevlisi, Aşçı Yardımcısı, Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi, Oto Döşemecisi, Şoför (Yolcu Taşıma), Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi, Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Bahçıvan(Peyzaj Bahçıvanı)

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. 

Bu koşullar alım yapacak kurumların belirledikleri özel şartlar ile belediye personel alımlarında tüm kadrolardan talep edilen genel şartlardan oluşuyor. 

 İlanlar için talep edilen genel koşulların ilk üç maddesinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak şartı yer alıyor.

Bu şartın dışında en önemli özel koşul ise belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, koşulu. 

Bu koşulların yanında adayların ayrıca sağlamaları gereken diğer koşullar şöyle;  varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıya tıklayacaklar daha sonra açılan sayfada işyerini türünü kamu işaretleyip ara butonuna basacaklar. 

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir