Personel Alımı

946 Danışma Memuru, Büro Personeli ve İdari İşler Memuru Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. Hem özel sektör firmaları hemde kamu kurumları tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarını Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza Türkiye geneli çok sayıda şehir için yayımlanan ve çoğunluğu özel sektör firmalarınca ilan edilen 4 farklı kadroya dair ilanları derledik. 

Bu alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ve ilanlara başvuru sürecine ilişkin tüm ayrıntılar şu yönde.

ALIM YAPILACAK KADRO BİLGİLERİ

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre özel sektör firmaları Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosu için 9 personel alım ilanı yayımladı.

Bu alım ilanlarında en çok alım ilanı bulunan kadro ise Büro Memuru (Genel) kadrosu oldu. Bu pozisyon için İŞKUR’da 904 alım ilanı yer alıyor. Bunun yaında özel sektör firmaları Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için 12 personel alım ilanı yayımlarken Danışma Memuru kadrosuna 21 personel alım ilanı yayımlandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce firmalar tarafından belirlenen başvuru koşullarını sağlamak zorundalar. 

Bu başvuru koşulları her firma ve her kadro için farklılık göstermekte. Zira aynı kadro için farklı firmalar farklı başvuru koşulları talep etmekteler. Bu başvuru koşullarını genel başlıkları ile sizlere aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

İŞKUR’DA İLANLARI GÖRÜNTÜLEME

İlanları görüntülemek isteyen adayların yapacakları işlemleri tek tek anlatıyoruz. 

* Öncelikle sizlere aşağıda bağlantı adresini verdiğimiz İŞKUR İş İlanları Arama sayfasını Tıklayınız

* Açılan sayfada hangi kadro için başvuru yapmayı planlıyorsanız o kadronun adını Meslek yazan yere yazın ve ara butonuna basın. 

* Örneğin: Büro Memuru, Danışma Memuru yazıp ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanlarından Haberdar Olmak İçin Bizleri Takip Edin

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir