Personel Alımı

Adalet Bakanlığı CTE Bir Proje Kapsamında Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kurumsal internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile yeni personel alımı yapılacağını ilan etti. 

Bir proje kapsamında yapılacak olan personel alımlarına dair tüm ayrıntıları siz okuyucularımıza detayları ile aşağıda aktarıyoruz. 

İşte Adalet Bakanlığı CTE perosnel alım duyurusu. 

ADALET BAKANLIĞI CTE PERSONEL ALIM DUYURUSU

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü’nce yayımlanan personel alım ilanında alımların; Finlandiya-Estonya Konsorsiyumu ile ortaklaşa yürütülen bir proje kapsamında olacağı bilgisi verildi. 

Adalet Bakanlığı’nın ilgili birimlerinde görevlendirilmek üzere ilana çıkılan alımlarda; IPA 2 (Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı) dönemi 2016 yılı programı Personel Eğitim Merkezlerinin Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi Projesi’ne alım olacağı bildirildi. 

İlana Göre Alım Yapılacak Kadrolar

* Proje Asistanı

* Dil Asistanı

BAŞVURU İŞLEMLERİ VE İLAN AÇIKLAMASI

Adalet Bakanlığı CTE tarafından yayımlanan ilan başvuru açıklamasında şu ifadeler kullanıldı. 

”Genel Müdürlüğümüzün faydalanıcısı olduğu ve IPA 2 (Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı) dönemi 2016 yılı programı kapsamında eşleştirme ortağı Finlandiya-Estonya Konsorsiyumu ile ortaklaşa yürütülen TR 16 IPA JH 05 19 numaralı Personel Eğitim Merkezlerinin Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi Projesinde Finlandiyalı yerleşik eşleştirme danışmanı (RTA) ile beraber iki yıl boyunca görev yapacak proje asistanı (RTAA) ve dil asistanı (LA) alımı yapılacaktır.Başvurular başlamış olup 06 Ekim 2019 saat 17:30 ‘a kadar devam edecektir.Başvuru için detaylı bilgiler ilanda yer almaktadır.”

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan metninde başvuru şartları ve alımlara dair genel bilgiler İngilizce olarak aktarıldı. 6 Ekim tarihine kadar devam edecek alımlar için başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilan metinlerine ulaşabilirler. 

Adalet Bakanlığı CTE personel alım duyurusu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir