Personel Alımı

Ağrı Çeçen Üniversitesi İç Denetçi Alımı Yapacağını İlan Etti

Gün içinde kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarından bir tanesi de Ağrı Çeçen Üniversitesi tarafından yayımlandı. 

Kurum kamu personeli alımı adına bir ilan yayımlayarak üniversite bünyesinde istihdam etmek üzere 5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu’nun ilgili hükümleri uyarınca İç Denetçi kadrosuna personel alımı yapacağını bildirdi. 

İÇ DENETÇİ ALIM İLANI YAYIMLANDI

Ağrı Çeçen Üniversitesi ilan edilen İç Denetçi personel alım ilanı için 6 maddelik başvuru koşulu listesi yayımladı. İlan için başvuru yapmayı düşünen adayların üniversite tarafından yayımlanan bu koşulların tamamına haiz olması gerekiyor. 

İşte İç Denetçi alımı başvuru koşulları;

* 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

* İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından belirlenen alanlarda en az dört yıllık yükseköğrenim görmüş olmak.

* Kamu idarelerinde denetim elemanı olarak en az beş yıl veya İç Denetim Koordinasyon Kurulunca belirlenen alanlarda en az sekiz yıl çalışmış olmak.

* Mesleğin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak

* Naklen atanma talebinde bulunanlar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak.

BAŞVURU SÜRECİ VE ŞEKLİ

İlan edilen alım ilanı için başvuru süreci 23 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Başvuru koşullarını sağlayan adaylar belirlenen bu süre zarfında başvurularını Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen bildirecekler.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir