Personel Alımı

Aile Bakanlığı 60 KPSS İle Sosyal Yardım Memuru KPSS’siz Sözleşmeli Personel Alıyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı iki farklı personel alım ilanı yayımlandı. 

Bakanlık tarafından DPB üzerinden yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında KPSS’siz sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı duyuruldu. 

Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının diğerinde ise iki farklı şehirde bulunan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları bünyesinde görevlendirmek üzere memur alımları olacağı bildirildi. 

AİLE BAKANLIĞI PERSONELİ ALIM İLANLARI

Aile Bakanlığı tarafından ilan edilen personel alım ilanlarında yer alan açık kadro ve detayları ilanların durumlarına göre sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alım ilanında, yer alan branşlar şu şekilde;

Java Kurumsal Mimar (2 kişi), .NET Kurumsal Mimar (1 kişi), Proje Yöneticisi (2 kişi ), Veri Tabanı Uzmanı (1 kişi), Kıdemli Java Yazılım Uzmanı (5 kişi), .NET Kıdemli Yazılım Uzmanı (2 kişi), Bilgi Güvenliği Uzmanı (2 kişi), Java Yazılım Geliştirme Uzmanı – ( 1 Kişi ), .NET Yazılım Geliştirme Uzmanı (2 kişi), Önyüz Geliştirici (Front-End Developer) Uzmanı (2 kişi), Ağ Uzmanı (1 kişi),

Bu kadrolar için KPSS puanı olmayan adaylar mesleki özellikleri sağlamaları halinde başvuruda bulunabilecekler. 

Memur Alım İlanları

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanan ilanlarda alımların iki şehirde olacağı duyuruldu. Malatya ve Muş illerinde yapılacak olan personel alımları 60 KPSS puanıyla olacak.

Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru ile Büro Memuru alımları için adaylardan öğrenim şartlarını sağlamaları isteniyor. 

Muş Büro Memuru Alımı: 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının fakültelerinden; iktisadi ve idari bilimler fakültesi ve Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri ile, Mühendislik Bölümlerinin birinden mezun olmak. 

Muş Sosyal Yardım Memuru Alımı: 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının fakültelerinden; iktisadi ve idari bilimler fakültesi ve Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik,İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri ile,Mühendislik Bölümlerinin birinden mezun olmak.

Malatya Sosyal Yardım Memuru Alımı: Siyasal Bilgiler, İktisat ,İktisadi Ve İdari Bilimler, İşletme Ve İletişim Fakülteleri İle Sosyoloji ,Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler Bölümlerinden Mezun Olmak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Aile Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanı başvurular bakanlığın ilgili birimlerine evrak teslimi ile yapılacak.

Sosyal Yardım Memuru alım ilanların başvurular ise Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinden yapılabilecek.

Sözleşmeli Personel alımı için TIKLAYINIZ

Yardım memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ (Sisteme üyelik girişi yapmanız gerekiyor. Üye olmayanlar üye olarak ilanları görebilir)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir