Personel Alımı

Aile Bakanlığı KPSS Şartsız Sosyal Hizmet İşçisi, En Az 60 KPSS Puan Şartıyla Memur Alıyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde görev yapan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) personel alım ilanları yayımlıyor. 

Aile Bakanlığı’nın ilgili portalı üzerinden yayımlanan memur alım ilanlarına Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan işçi alım ilanları da eklendi.

Kamu İlanları olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza bu ilanları derledik. İşte tüm ayrıntılar ayrıntılar.

SYDV MEMUR VE İŞÇİ ALIM İLANLARI

Aile Bakanlığı SYDV’lere yapılan alımlar için iki farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Memur alımı için ilan yayımladı. Sosyal Hizmet alanlarında görevlendirmek üzere ise 3 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel ilanı yayımladı. 

Söz konusu bu alım ilanlarına dair detayları ilanları yayımlayan vakıflara göre paylaşıyoruz. 

MEMUR ALIM İLANLARI

Aile Bakanlığı’nın ilgili internet sitesi ve SYDV’lerin bulundukları ilçelerin internet sitesi üzerinden duyurulan ilanlara göre Burdur Yeşilova ve Konya Tuzlukçu İlçelerinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına memur alımı yapılacak. 

 Burdur Yeşilova SYDV Memur Alım İlanı

Burdur Yeşilova SYDV yayımladığı personel alım ilanında bir memur alımı yapacağını ilan etti. Kurum alımların Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrosuna yapılacağını açıkladu. İlana KPSSP3 puan türünden en az 60 almış olan adaylar başvuru yapabilecek.

Diğer Şartlar; MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak veya öğrenim gördüğü yüksek öğretim kurumunda bilgisayar dersleri gördüğünü belgelemek, Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Yeşilova İlçe sınırları içinde en az 1 (bir) yıldır ikamet ediyor olmak ve belgelendirmek.

Öğrenim Şartı; Üniversitelerin en az 4 yıllık; Kamu Yönetimi, Muhasebe, İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Sosyoloji, Sosyal Hizmetler Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak

Konya Tuzlukçu SYDV Memur Alım İlanı

Konya Tuzlukçu SYDV tarafından yayımlanan ilana göre alımlara başvuru için KPSS’den en az 70 puan almış olmak gerekiyor. Kurum 70 KPSS puan şartıyla Büro Memuru kadrosuna 1 kişi alınacağını ilan etti.

Diğer Koşullar; En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, Office programlarını iyi derece de kullanabilmek ve belgelendirmek,.Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.

Öğrenim Şartı; En az Lisans Mezunu olup: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi veya İletişim Fakültelerinden ya da Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olmak.

İŞÇİ ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımladıkları ilanlar sosyal hizmet işçisi alımı yapacağını duyuran SYDV’ler: Ağrı Tutak SYDV ve Yalova SYDV

Ağrı Tutak SYDV İşçi Alım İlanı

Ağrı Tutak SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında Aşçı kadrosuna tek bir personel alımı yapılacağı açıklandı. 21 Mart tarihi itibariyle başlayan ilana son başvuru 22 Mart.

Başvuru Koşulları; ilana Türkiye vatandaşı olanlar, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olanlar, 18 yaşını bitirmiş olanlar, askerliğini yapmış veya askerlikle ilişiği bulunmayan adaylar ile son bir içinde Tutak ilçesinde ikamet edenler başvuru yapabilecek.

Yalova SYDV İşçi Alım İlanı

 Yalova SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını geçici personel kadrosu için yapacaklar. 1 kişinin alınacağı ilana başvurular 21 Mart tarihi itibariyle başlamış olup 25 Mart tarihinde sona erecek. İşçi alım ilanına üniversitelerin Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Sosyoloji, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecek. İlanda B sınıfı ehliyet ve MEB bilgisayar sertifikası şartı da bulunuyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İşçi alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını şahsen yapacaklar. Aşağıda yer alan başvuru kılavuzlarında yer alan başvuru evraklarını tamamlayan adaylar ilgili adrese başvurularını yapacaklar. 

Memur alımları için adayların Aile Bakanlığı’nın internet sayfası olan https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/giris.aspx adresine üye olup ilanlara dair başvuruları burada belirtilen yönergeler ışığında yapacaklar. 

İşçi Alımı İlan Metinleri

Ağrı Tutak SYDV işçi alım ilanı için TIKLAYINIZ

Yalova SYDV işçi alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamu Personel Alım İlanları Yayımlandığı Anda Haberdar OImak İçin Bizleri Takip Edin

 İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir