Personel Alımı

Aile ve Çalışma Bakanlığı’na Bağlı SYDV’lere İşçi ve Memur Alımları

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza kamu kurum ve kuruluşları ile kamu kurumlarına bağlı birimlere yapılacak memur ve kamu işçisi alım ilanlarını anlık olarak duyuruyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza İŞKUR üzerinden ilan edilen SYDV Kamu İşçisi alım ilanları ile SYDV memur alım ilanlarını derledik. 

SYDV PERSONEL ALIM İLANLARI 

SYDV’ler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre 3 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına personel alımları yapılacak. Bu alımların iki tanesi kamu işçisi kadrolarına bir tanesi ise memur pozisyonlarına yapılacak. 

Bu ilanları ayrı ayrı sizlerle buluşturuyoruz. 

Kayseri İncesu SYDV Memur Alım İlanı

Kayseri İncesu SYDV yayımladığı personel alım ilanında Büro Memuru kadrosuna poersonel alımı yapacağını duyurdu.

İlana başvurular lisans düzeyinden olacak ve .B.F, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Psikoloji, Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapacak. İlanda adayların dikkat etmeleri gereken bir diğer koşul ise KPSS şartı; Kurum Büro Memuru kadrosu için adaylardan 60 KPSS puan şartı talep ediyor.

Söz konusu ilanda ayrıca Özel Koşullarda bulunuyor. Bu özel koşullar ise erkek olmak, 3 yıllık B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek, İncesu ilçe sınırları içerisinde en az 6 ay ikamet ediyor olmak ve bunu belgelendirmekicrosoft Office programlarını ve interneti iyi derece de kullanabilmek ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak.(transkripten alınanlar geçerlidir).

İlana detaylı bilgi İncesu Belediyesi’nin web sayfasından öğrenilebilecek. 

Bursa Büyükorhan SYDV İşçi Alımı

Bursa Büyükorhan SYDV  işçi alım ilanında ise tek bir kadroda alım olacağı 2 personel istihdamı yapılacağı ilan edildi. Kurum yayımladığı ilanında Temizlik İşçisi kadrosu için ilana çıktığını bildirdi. 

İlan için belirtilen başvuru koşullarında ise adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, en az ilkokul mezunu olması ve böyle bir işte en az iki yıllık deneyime sahip olması gerekiyor. 

İlana başvurular Bursa Büyükorhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen yapılacak olup başvurular sırasında dilekçe, sabıka kaydı, nüfus cüzdanı ve 1 fotoğraf ile başvuru yapılabilecek. 

Burdur Yeşilova SYDV İşçi Alım İlanı

Burdur Yeşilova SYDV yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere işçi alımı yapacağını duyurdu. Yaşlı Bakım Personeli alımı kadrosuna yapılacak olan alımlarda 3 personel alımı yapılacak. 

İlana başvuruda bulunacak adaylardan, Türk vatandaşı olmak 18 yaşını doldurup 50 yaşından gün almamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, deneyim ve mesleki yeterlilik şartları bulunuyor. 

Bu ilanada başvurular Burdur Yeşilova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına şahsen yapılacak.

Kurumların Farklı Mecralarda Yayımlanan Personel Alım İlanlarından Haberdar Olmak için Bizleri Takip Edin

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir