Personel Alımı

Aile ve Sağlık Bakanlığı KPSS’siz ve En Az 60 KPSS İle Personel Alıyorlar

Aile, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesi ile Sağlık Bakanlığı’na personel alımları yapılıyor. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yada KPSS şartsız yayımlanan personel ilanlarında; alım yapılacağı açıklanan açık kadroları, adaylarda aranan genel başvuru şartlarını ve başvuru sürecine dair bilinmesi gereken tüm ayrıntıları sizler için derledik. 

AİLE BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Aile, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesine yapılacak olan alımlar KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak. Bu alımlarda adaylardan en az 60 KPSS puanına sahip olmaları isteniyor. Bunun dışında adayların ayrıca öğrenim şartı konusuna dikkat etmeleri gerekiyor. 

Aile Bakanlığı tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanları 4 şehirde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyesine gerçekleştirilecek.

Alımlar memur kadrolarına yapılacak. Samsun Alaçam SYDV, Sakarya Pamukova SYDV, Sakarya Hendek SYDV, Erzurum Çat SYDV ve Aksaray Ortaköy SYDV tarafından yayımlanan ilanlarda alımların Büro Memuru ile Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi pozisyonlarına yapılacağı ilan edildi. 

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvurular KPSS şartsız yapılacak. Bakanlık alımların bir proje kapsamında yapılacağını ilan etti. 

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü personel alım ilanı ‘Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi’ kapsamında yürütülecek. Danışman kadrolarına yapılacak olan alımlarda 21 personel istihdam edilecek.

Sağlık Bakanlığı ilan metninde alım yapılacak danışman kadroları hakkında da detaylı bilgi verildi. Buna göre alımlar; İş Analisti, İş Zekası Geliştirme Danışmanı, Karar Destek Uzmanı, Kıdemli Yazılım Mimarı, Veri Kalitesi, Test ve Analiz Uzmanı, Veri Tabanı Danışmanı, Yapay Zeka Uzmanı, Yazılım Geliştirme Danışmanı, Yazılım Test Personeli kapsamında olacak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Aile, Çalışma ve Sosyal Yardımlaşma Vakıfları bünyesinde hizmet veren 5 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesine gerçekleştirilecek olan personel alım ilanına dair ayrıntılı bilgi edinmek isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler. 

En az 60 KPSS ile 5 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

KPSS’siz Sağlık Bakanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir