Personel Alımı

Anayasa Mahkemesi En Az 60 KPSS ve KPSS’siz Personel Alım İlanı

Anayasa Mahmesi, Türkiye İş Kurumu üzerinden bir ilan yayımlayarak ihtiyaç duyduğu pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurmuştu. 

Kurum tarafından ilan edilen ve bir süredir başvuruları devam eden alımlar için başvuru süreci 10 Mayıs tarihinde sona erecek. İlana dair kadro kontenjan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

ANAYASA MAHKEMESİ PERSONEL ALIM İLANI

Anayasa Mahkemesi yayımladığı ilanında hem işçi kadrolarına hemde memur personel kadrosuna alım yapacak. İlanda en ilköğretim ve lise mezunu şartıyla yayımlanan kadrolar için KPSS şartı talep edilmezken önlisans şartıyla yayımlanan ilanlar için 60 KPSS şartı bulunuyor. 

İlkokul ve Lise Mezunu Adayların Başvuru Yapabilecekleri Kadrolar

Söz konusu personel alım ilanında KPSS şartsız başvuru yapılabilecek kadrolar şunlar;

En Az İlköğretim Mezunu Olma Şartıyla Yayımlanan Kadrolar: Temizlik Personeli, Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), Garson (Servis Elemanı).

En Az Lise Mezunu Olma Şartıyla Yayımlanan Kadrolar: Söz konusu personel alım ilanında Güvenlik Görevlisi kadrosu için lise mezunu olmanın yeterli olduğu duyuruldu.

En Az Önlisans Mezunu Olma Şartıytla Yayımlanan Kadrolar: 60 KPSS puan şartının bu kadrolarda alımların Elektrik ve Çim Alan Tesis Yönetimi alanlarından Diğer Teknisyen Ve Teknikerler pozisyonuna olacağı duyuruldu. 

ADAYLARDAN TALEP EDİLEN ÖZELLİKLER

İlanlara başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları;

Türk vatandaşı olmak, Yukarıda kadro kadro açıkladığımız öğrenim şartını sağlamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Görevini devamlı yapmaya engel sağlık problemi bulunmamak, Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak,

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlanda yer alan başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını 10 Mayıs tarihi sonuna kadar Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapabilecekler. 

İlana Ulaşmak İçin;

İlanı İŞKUR’da görüntüleyip başvuru yapacak adaylar haberimizin altında yer alan İŞKUR İş İlanları Arama Sayfası bağlantısına tıklayarak ilan arama sayfasına ulaşacaklar. Burada aşağıda yazan ilan numaraları ile arama yapacak adaylar ilanlara ulaşabilirler. 

İkinci yöntemde ise arama sayfasında işyeri unvanı kısmına ‘Anayasa Mahkemesi’ yazıp ara butonuna basmak. 

Temizlik Görevlisi kadrosu için ilan numarası: 00004963784

Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) kadrosu için ilan numarası: 00004963878

Garson (Servis Elemanı) kadrosu için ilan numarası: 00004963971

Diğer Teknisyen Ve Teknikerler kadrosu için ilan numarası: 00004963993

Diğer Teknisyen Ve Teknikerler kadrosu için ilan numarası: 00004964067

Güvenlik Görevlisi kadrosu için ilan numarası: 00004964057

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir