Personel Alımı

Bahçeşehir Üniversitesi 101 Personel Alım İlanı! KPSS’siz YDS En Az 55 Puan Şartıyla

Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklama ile 101 personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlan 14 Kasım 2019’da yayımlandı. dolayısıyla başvuru süreci de başlamış durumda. Son Başvuru Tarihi  04 Aralık 2019. Başvuruların öndeğerlendirme tarihi 10 Aralık olarak belirlenirken sınav tarihinin 12 Aralık olduğu açıklandı.
 

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ 101 PERSONEL ALIMI İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”, “Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik”, “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” ve “Bahçeşehir Üniversitesi Akademik Personel (Öğretim Elemanları) Yükseltme ve Atama Esasları” ilgili hükümleri uyarınca öğretim elemanları alınacaktır.

Öğretim Üyesi Kadro Başvurusunda İstenen Belgeler

1. Başvuru Formu ve Başvuru Dilekçesi
2. YÖK Formatında detaylı özgeçmiş
3. Doçentlik belgesi,(Profesör ve Doçent Kadrosu Başvuruları için)
4. Yabancı Dil Belgesi (İlanda Türkçe olarak belirtilen bölümler ile Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri ve Cerrahi Tıp Bilimleri bölümlerine yapılacak öğretim üyesi başvurularında KPDS, ÜDS, YDS veya YÖK tarafından Kabul edilen eşdeğer İngilizce sınavlarından asgari 55 puan almış olmak gereklidir)
5. Onaylı diploma fotokopileri ve gerekli belgeler (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik) asılları ile birlikte getirildiğinde diploma onayları yapılacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
6. Yayın Puan Tablosu
7. Adayların tez, bilimsel çalışmalarını, atıflarını, yayınlarını ve araştırma eserlerini kapsayan akademik dosyayı, Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi adayları bir (1) takım dosya ve CD olarak teslim edeceklerdir.

Öğretim Görevlisi Kadro Başvurusunda İstenen Belgeler

1. Başvuru Formu ve Başvuru Dilekçesi
2. YÖK Formatında detaylı özgeçmiş
3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
4. Yabancı Dil Belgesi
5. ALES Belgesi
6. Onaylı diploma fotokopileri ve gerekli belgeler (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora) asılları ile birlikte getirildiğinde diploma onayları yapılacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır).
7. Resmi Transkript (Lisans Eğitimi ile ilgili) (onaylı belge)

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Bahçeşehir Üniversitesi İnsan Kaynaklarına şahsen yapılacaktır.
Başvuru dosyasında eksik belge olması halinde adayın başvurusu değerlendirmeye alınmaz ve kişi bundan doğan bir hak iddia edemez. Öğretim Üyesi ve Öğretim Görevlisi kadro başvurularında, Posta ve e-posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Yeri:

Bahçeşehir Üniversitesi İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı. Yıldız Mahallesi Çırağan Caddesi Kaymal Apt. No. 25 D.2 Tel: (212) 381 58 52, (212) 381 58 69

İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir