Personel Alımı

Başvurular başladı! İBB erkek kadın personel alımı yapacak!

İBB Kariyer sayfası üzerinden İstanbul’da iş arayan insanların kolaylıkla iş sahibi olabilmeleri için İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alım ilanı yayınladı.

Son olarak İBB tarafından yayınlanan personel alım ilanında KPSS’siz en az 7 bin lira maaşlar doktor alımı yapılacağı bildirildi.

İBB KPSS’SİZ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI:

Yayınlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartlarının yanı sıra yerine getirilecek görevler de açıklandı.

Üniversitelerin Tıp Fakülteleri’ nden mezun, Evde bakım, yoğun bakım ve ilk yardım alanlarından en az birinde deneyimli olan adayların tercih edileceği aktarılan iş ilanında ayrıca şu başvuru şartları sıralandı:

• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

• İstanbul Avrupa Yakası’nda; Edirnekapı ve çevre ilçelerinde ikamet eden,

• İstanbul Anadolu Yakası’nda; Kartal, Üsküdar ve çevre ilçelerinde ikamet eden.

İBB PERSONEL ALIM İLANI 

İBB kariyer sayfası üzerinden yayınlanan personel alım ilanında ayrıca,  “Poliklinik hizmetlerini yürütmek, Hastaların şikayetleri ile tıbbi geçmişi hakkında bilgi edinmek, Hasta ve hasta yakınlarına, hastalığın tanısı ve tedavi yöntemleri konusunda bilgilendirmek, Tedavi iyileşme süreçlerini takip etmek ve gerektiğinde tedavi yönteminde değişiklikler uygulayan “Doktor” işe alımı yapılacaktır.” ifadeleri yer aldı.

İBB ONLİNE İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir