Personel Alımı

Bayram Öncesi 28 Şehir İçin Belediye Personeli Alım İlanları

Mayıs ayının son haftası öncesi çok sayıda belediye başkanlığı personel alımı yapacağını ilan etti. Bayram öncesi dönemde personel alım işlemlerini tamamlamak isteyen belediyeler için bu ilanları sizler için derledik. 

Bu kapsamda çeşitli portallar üzerinden adaylara duyurulan belediye personeli alım ilanlarının tamamı sizlerle.

* Belediye memuru ya da belediye işçisi alımı yapacağını ilan eden belediyeler ve belediye birimler,

* Belediye personeli alım ilanları için başvuru işlemleri 

* Başvuru yapmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar

Tüm bu konu başlıklarını detayları ve görselleri ile sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPACAĞINI İLAN EDEN BELEDİYE BAŞKANLIKLARI

Belediye personeli alım ilanı yayımlayan çok sayıda kamu kurumunu bulunuyor. Yurdun dört bir yanında bulunan il veya ilçeler için yayımlanan bu ilanlarda çok sayıda kadro için alım yapılacağı duyuruldu.

İlanlarda alımların çok büyük bir bölümünün KPSS şartsız olacağı bilgisi verilirken belirleyici olacak özellikler ise mesleki yeterlilikler ve öğrenim şartı oluyor. 

Bu Bilgiler Işığında;

Belediye personeli alım ilanı yayımlanan belediye başkanlıkları, belediyelere bağlı birimler ve bu tür kurumların bulundukları şehirler şunlar;

İzmir, Antalya, Çanakkale, Sivas, İstanbul, Samsun, Ordu, Kocaeli, Yalova, Konya, Manisa, Muğla, Bursa, Zonguldak, Burdur, Kırşehir, Erzurum, Ankara, Aydın, Hatay, İzmir, Diyarbakır, Bartın, Karaman, Aksaray, Kırklareli, Mersin, Tekirdağ.

Yukarıda yer alan görselde de görüldüğü gibi onlarca şehir personel alım ilanı bulunuyor. 

HANGİ KADROLARDA ALIMLAR YAPILIYOR?

Belediye personeli alımı için yayımlanan çok sayıda ilan bulunuyor. Bunun için her il için yapılacak personel alımlarını sizlere tek tek aktaramıyoruz. Haberimizin altında yer alan bağlantı üzerinden il il ilanları inceleyebilirsiniz.

Kamu İlanları olarak bizler genel başlıkları ile sizlere bu kadroları aktarıyoruz. 

Belediyeler duyurularında en fazla alım ilanını Büro Memuru, Büro İşçisi, Beden İşçisi, Temizlik İşçisi, Şoför ve Güvenlik Görevlisi gibi kadrolar için yayımladılar. 

Bu kadrolara ek ayrıca, çok sayıda branşta mühendis, tekniker ve teknisyen gibi teknik personel, çöp toplama, çevre temizliği gibi saha personeli, farklı alanlarda iş makinesi operatörleri, öğretmen, eğitici, usta, hizmet sektörü personeli, cankurtaran, itfaiye şoförü ve idari işler memurları gibi kadrolardan da alımlar oluyor. 

İLANLARDA BAŞVURU SÜRECİNE DİKKAT

Kamu İlanları olarak belediye personeli alım ilanlarını siz okuyucularımıza 3 4 günlük sürelerde tekrar tekrar hatırlatıyoruz. Bunun nedeni ilanların çoğunun 2 veya 3 günlük sürelerle yayımlanmış olması. Burada 8 saatlik başvuru süreci olan ilanlar bulunuyor. 

Yani belediye personeli alım ilanları kısa sürede güncelleniyor. Adayların bu sürece dikkat ederek başvurularını şahsen yapması gerekiyor. 

İlanlara ulaşmak için verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Belediye personeli alım ilanları TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir