Personel Alımı

Bayram Süresince 60 KPSS Puanıyla Başvuru Yapabileceğini Memur Alım İlanları

Kamu kurumları tarafından Ramazan Bayramı öncesinde ilan edilen alım ilanlarından bazıları için başvuru süreci bayram boyunca devam edecek. 

Kamu İlanları olarak bizlerde siz okuyucularımız için bayram süresi boyunca ve sonrasında başvuru yapabileceğiniz memur alım ilanlarını derledik. 

Bu ilanların bir kısmı düz memur kadrosuna yapılırken bazı ilanlar sözleşmeli personel statüsünde yayımlandı. İşte bu ilanlara ilişkin tüm detaylar;

MEMUR ALIM İLANLARINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Devlet kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların tamamının alım yapacak kurum, alım yapılacak kadro fark etmeksizin sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. Bu koşullar adaylara devlet memurları kanunu ile duyuruluyor. 

Belirleyici Koşullar:

Her kadro ve kurum için geçerli bu koşullar ilanlara başvuru için gerekli olurken belirleyici özelliği bulunmuyor. İlanlara başvurularda belirleyici olan koşullar alım yapacak kurumun alım yapacağı kadroya göre belirlediği öğrenim, KPSS, deneyim, yaş, sertifika, yabancı dil, belge ve bunun gibi koşullardan oluşuyor. 

Ortak Koşullar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, İlanın yayımlandığı tarihe göre kurumun talep ettiği yaş şartını sağlamak, Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir),Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

KADRO KONTENJAN BİLGİLERİ

Başvuru şartlarının ardından 60 KPSS ile başvuruda bulunabileceğiniz memur alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

Tarım Kredi Memur Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri, İzmir Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere 60 memur alımı yapacağını ilan etti. Kurum bünyesine yapılacak olan memur alımları 2 kadroda yapılacak ve ilanlara başvuru için 60 KPSS yeterli olacak. Alımlar Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi pozisyonlarına yapılacak. 

Sosyal Vakıflar Müdürlüğü Memur Alımı

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün web sayfası üzerinden iki memur alım ilanı yayımlandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan ilanda İzmir Konak ve İstanbul Çatalca için memur alımı yapılacağı bildirildi. İlanda alımların Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru pozisyonuna yapılacağı duyuruldu. 

TÜBİTAK Memur Alımı

TÜBİTAK çeşitli merkezilerinde görevlendirmek üzere memur personel alımı yapacağını duyurdu. Bu ilanda alımların Teknisyen, Memur ve Araştırmacı branşlarına gerçekleştirildiği bildirilirken memur ve teknisyen kadrolarına 60 KPSS ile başvuru yapılabileceğini duyurdu. 

Aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanları inceleyin

Tarım Kredi Memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sosyal Yardımlar Müdürlüğü memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

TÜBİTAK Memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir