Personel Alımı

BDDK En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden personel alımı yapacağını ilan etti. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak olan personel alım ilanlarına en az lise ve dengi okullardan mezun olan adayların başvuruları kabul edilecek. 

BDDK KAMU PERSONELİ ALIM İLANI

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu yayımladığı personel alım ilanında tek bir kadrodan personel alımı yapacağını duyurdu. Toplam 5 personel alımı yapacak olan kurum Şoför pozisyonu için personel alımı yapacak. 

BDDK ŞOFÖR ALIM İLANI BAŞVURU KOŞULLARI

BDDK tarafından yayımlanan Şoför alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını yapmadan önce kurum tarafından belirlenen başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

BDDK tarafından belirlenen başvuru koşulları;

Genel Başvuru Koşulları Arasında; 1Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik ça ğına gelmemiş bulunmak veya askerlik ça ğına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalı ğı bulunmamak, 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 8 inci maddesinin birinci fıkrasının (a), (b), (c) ve (d) bentlerinde yer verilen şartları taşımak. 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 26 ncı maddesi hükmü kapsamında çalışması yasaklananlardan olmamak. Güvenlik soruşturmasında kamu hizmetine atanmasına engel bir durumu bulunmamak.

Özel Başvuru Koşulları Arasında; En az lise veya dengi okul mezunu olmak, Son başvuru tarihi (29 Mart 2019) itibarıyla (B) sınıfı sürücü belgesine en az (5) yıldır sahip olmak. KPSS’den 70 almış olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

BDDK tarafından ilan edilen Şoför alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 20 Mart tarihi ile 29 Mart tarihleri arasında kurumun web sayfası üzerinden on-line erişim suretiyle ulaşılabilecek “Başvuru Formu”nun eksiksiz ve doğru olarak doldurulması suretiyle yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamu Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir