Personel Alımı

Belediye Başkanlığı VHKİ Memuru Alımı İçin İlan Yayımladı: KPSS Puan Şartı Yok

Eskişehir Belediye Birimi tarafından yayımlanan personel alım ilanında çeşilti kadrolarda hem işçi hemde memur alımları olacağı duyuruldu. 

KPSS puanı olmayan adaylarında başvuru yapabileceği bu personel alım ilanında yer alan kadroları ve bir kadroya dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI

Eskişehir belediye birimi tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bilgilere göre kurum şu pozisyonlardan personel istihdamı sağlayacak. 

Boyacı, Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik), Beden İşçisi, Bobinaj Teknisyeni, Mobilya Dekorasyon ve Montaj Ustası, Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojileri Teknisyeni, Ressam, Maden Mühendisi, 

Bu kadrolara en önemli detay ise öğrenim şartı. Adaylar başvuruda bulunmak için her kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını sağlamak zorundalar. 

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Kadrosu

Yukarıda yer alan kadroların yanında Eskişehir Belediye Birimi yayımladığı bir duyuru da yer alan diğer bir kadro ise Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni pozisyonu oldu. 

Bu kadroya başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşullar ise, ”Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sadece erkek adaylar başvuru yapabilir, Eskişehir’de ikamet ediyor olmak, Adli sicil kaydı bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak ve üniversite mezunu olmak”

Bu şartların dışında adayların görevlerine engel sağlık sorunlarının bulunmaması gerekiyor. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir