Personel Alımı

Belediye Bünyesine 25 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı: KPSS’siz, En Az Lise Mezunu

İstanbul Beykoz Belediyesi kadrosunda personel açığı bulunan birimleri için iş ilanı yayımladı. 

KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanında belediye başkanlığı kadın ve erkek adaylardan güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

Alımlar Silahlı Güvenlik Görevlisi ve Silahsız Güvenlik Görevlisi kadrolarına yapılacağını açıklayan İstanbul Beykoz Belediyesi adaylardan aşağıda yer alan koşulları sağlamalarını istedi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İstanbul Beykoz Belediyesi personel alım ilanında 23 erkek ve 2 kadın güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Bu kadro için ise belediye adaylardan şu şartları talep etti. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek ve kadın adaylar için 20-30 yaş aralığında olmak, Özel Güvenlik kimliği olmak, en az lise mezunu olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, emekli olmamak, Erkek adaylardan en az 1.75 cm, kadınlarda ise en az 1.65 boyunda olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Belediye başkanlığı yayımladığı ilanında adayların başvurularını 21 Haziran tarihine kadar yapabileceklerini açıkladı. Adaylar o tarihe kadar başvurularını şahsen yapabilecekler. İlana dair detaylar aşağıda yer alan ilan metninde mevcut.

İlan Metni:Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir